Šeliga: Povinne vás zaočkovať nie je zásah do vašej slobody, ale ochrana verejného zdravia - MAGAZÍN 1
Slovensko

Šeliga: Povinne vás zaočkovať nie je zásah do vašej slobody, ale ochrana verejného zdravia

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Stále viac sa diskutuje o povinnom očkovaní na Slovensku. V Rakúsku sa bude povinne očkovať od februára 2022 pod hrozbou pokuty či dokonca väzenia. Aj v Českej republike sa o tom neustále hovorí a viacerí vládni politici to schvaľujú.

Poslanec Juraj Šeliga v tom tiež nevidí veľký problém. Ak nezaberie motivácia 500€ poukazov za očkovanie pre ľudí nad 60 rokov bude podľa neho namieste pristúpiť k povinnému očkovaniu. Poukázal aj na okolité krajiny. “To nie je násilný spôsob vstupu do slobody jednotlivca, to je ochrana verejného zdravia. Za posledných 15 rokov bolo viacero povinných očkovaní,” uviedol s tým, že na to netreba súhlas parlamentu a stačí vyhláška rezortu zdravotníctva.

9 Replies to “Šeliga: Povinne vás zaočkovať nie je zásah do vašej slobody, ale ochrana verejného zdravia

 1. Vyvraždenie obyvateľstva pre jeho páničkov je ochrana zdravia? Čieho? Jeho zdravia? Čo mu jeho páničkovia ublížia, ako nevykoná to, na čo ho platia a načo mu kúpili funkciu?

 2. Táto hlasná trúba lepšoľudí, len verklíkuje svoje bludy, chce nás najzodpovednejších ( tých bez včeličiek ) položiť na oltár pfizersekty…😤

 3. Tento cucák je príkladom dôsledne vymytého mozgu, vieme kým. Žiaľ. Podobným výmazom si prešiel aj Klus. Dva zásadné faktory, ktoré podporujú takúto stratu schopnosti samostatne myslieť sú prehnané ambície jedinca a nedostatok pokory k Stvoriteľovi / Univerzu…(každý po svojom) .

 4. Šeliga, ty si ešte mladý a hlúpy a na to ťa chobotnica CIA a mimovládok namotala do ich služieb. Myslíš si, že USA fasišzmus je v kurze a nikdy to neskončí. Keby si chápal čo dnes skutočne prebieha vo svete tak by si nemal také blbé reči. Lenže ty to nechápeš a doplatíš na to. Audiovizuálne záznamy dnešnej fašistickej chunty sú prezentované v každom médiu; ľudia si to pamätajú, všetko je archivované. Nieje neštastnejšej vlády v histórii SR ako je tá v ktorej sedíš. Prečo? Nechaj sa prekvapiť.
  Taký mladý a tak si zničiť život!

 5. Tomuto fašistovi nič nehovorí Norimberský kódex? Ale osud nacistov, ktorí v ňom boli súdení by mu mohol byť povedomý. Alebo ho chce zažiť na vlastnej koži? Tuší on vôbec, ako bol odsúdený Benito? (Pozor, nie na aký trest, ale ako = kým?!)

 6. Rezolúcia Rady Európy č.2361 (2021) o zákaze ustanovenia povinnosti očkovania členským štátom vrátane SR.
  Zhromaždenie vyzýva členské štáty a Európsku úniu, aby:
  1️⃣ boli občania informovaní, že očkovanie NIE JE POVINNÉ a že NIKTO nie je pod POLITICKÝM, SOCIÁLNYM, alebo iným TLAKOM na očkovanie, ak si neželá;
  2️⃣ NIKTO NEBOL DISKRIMINOVANÝ za to, že nebol očkovaný kvôli možným zdravotným rizikám alebo nechcel byť očkovaný;
  3️⃣ šíril TRANSPARENTNÉ informácie o bezpečnosti a MOŽNÝCH VEDĽAJŠÍCH ÚČINKOCH vakcín; a v neposlednom rade, s ohľadom na zabezpečenie monitorovania dlhodobých účinkov vakcín Covid-19 a ich bezpečnosti:
  4️⃣ používať očkovacie certifikáty IBA NA určený ÚČEL MONITOROVANIA ÚČINNOSTI OČKOVACEJ LÁTKY, možných vedľajších účinkov a nežiaducich udalostí.
  NAŠI PRAGIÁTORI ASI NEVEDIA ČÍTAŤ !

  VIDEO: Je to jen krátké uzavření. Je to jen 15 dní ke spomalení šíření. Jsou to jen roušky. Jsou to jen respirátory. Jsou to jen dvě dávky … STOP! Řekněme DOST!

  https://www.infovojna.sk/article/video-je-to-jen-kratke-uzavreni-je-to-jen-15-dni-ke-spomaleni-sireni-jsou-to-jen-rousky-jsou-to-jen-respiratory-jsou-to-jen-dve-davky-stop-rekneme-dost

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *