Šéf Progresívneho Slovenska hovorí o tom, čo ho naučilo užívanie drog: "Keď máš badtrip, tak to nie je, že ti to bude trvať celý život" - MAGAZÍN 1
Slovensko

Šéf Progresívneho Slovenska hovorí o tom, čo ho naučilo užívanie drog: “Keď máš badtrip, tak to nie je, že ti to bude trvať celý život”

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Na internete sa objavilo video, kde neoliberál a šéf Progresívneho Slovenska, z ktorého vzišla aj Zuzana Čaputová Michal Truban rozpráva pred mladými ľuďmi svoje drogové zážitky.

Hovorí o takzvanom “badtripe” a teda zlom stave po užití drogy, ktorý ho ale naučil isté veci.

Na videu však nevieme presne určiť, o čom presne Truban hovorí, vieme len povedať, že sa priznal k užívaniu drog.

„Čo ma to potom ako keby nakopne, tak mám toto hej že, viem, že ten stav nie je, to mám zasa čo ma drogy naučili, Keď máš badtrip, tak to nie je, že ti to bude trvať celý život, takže asi viem, že keď je mi ako keby zle, aj v nejakom rodinnom živote, alebo v tom podnikaní, tak viem že to iba prejde, že je to sinusoida, že si na tých vlnách,“ povedal predseda Progresívneho Slovenska Michal Truban.

Sme veľmi radi, že čítate Magazín 1! Budeme veľmi vďační, ak nás podporíte zdieľaním tohto článku. ĎAKUJEME

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *