Šéf Progresívneho Slovenska hovorí o tom, čo ho naučilo užívanie drog: „Keď máš badtrip, tak to nie je, že ti to bude trvať celý život“

Na internete sa objavilo video, kde neoliberál a šéf Progresívneho Slovenska, z ktorého vzišla aj Zuzana Čaputová Michal Truban rozpráva pred mladými ľuďmi svoje drogové zážitky.

Hovorí o takzvanom „badtripe“ a teda zlom stave po užití drogy, ktorý ho ale naučil isté veci.

Na videu však nevieme presne určiť, o čom presne Truban hovorí, vieme len povedať, že sa priznal k užívaniu drog.

„Čo ma to potom ako keby nakopne, tak mám toto hej že, viem, že ten stav nie je, to mám zasa čo ma drogy naučili, Keď máš badtrip, tak to nie je, že ti to bude trvať celý život, takže asi viem, že keď je mi ako keby zle, aj v nejakom rodinnom živote, alebo v tom podnikaní, tak viem že to iba prejde, že je to sinusoida, že si na tých vlnách,“ povedal predseda Progresívneho Slovenska Michal Truban.

Pomôž nám rozbehnúť Magazín 1! Veľmi nám pomôže, keď tento článok po jeho dočítaní dáš zdieľať na svojom profile a pošleš ho pár priateľom do správy! Tebe to zaberie pár sekúnd a nám pomôžeš dostať do povedomia náš portál. Ďakujeme ti a prajeme ti za to krásny deň! :)

Sme veľmi radi, že čítate Magazín 1! Budeme veľmi vďační, ak nás podporíte zdieľaním tohto článku. ĎAKUJEME

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353