Šéf nemeckých policajných odborov to už nevydržal a povedal pravdu o migrantoch - MAGAZÍN 1
Zo sveta

Šéf nemeckých policajných odborov to už nevydržal a povedal pravdu o migrantoch

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Šéf nemeckých policajných odborov Rainer Wendt sa na stretnutí usporiadanom nadáciou Konrad Adenauer Stiftung nezvyčajne otvorene vyjadril na adresu utečencov a nimi páchané kriminality. Podľa Wendta Nemecko v oblasti integrácie úplne zlyhalo.

“Nemecko nie je schopné sa vysporiadať so stratou kontroly nad svojimi hranicami. Identifikácia novo prichádzajúcich migrantov vôbec nefunguje. O stovkách tisíc z nich nemáme žiadne relevantné informácie. Je potrebné sa k týmto vážnym problémom postaviť čelom a byť v tomto smere veľmi aktívni. Čelíme tvrdej realite, “uviedol Wendt.

Wendt ďalej upozornil na žalostnú situáciu v Berlíne, kde už viac ako tridsať rokov vládne kriminálnemu podsvetiu približne dvadsať rozvetvených arabských rodín, ktorých počet príslušníkov číta asi tisíc ľudí.

“Už tri desiatky rokov obchodujú s drogami, podieľajú sa na organizovanom zločine, páchajú vraždy zo cti a uplatňujú detské sobáše. V niektorých častiach mesta majú svoje vlastné pravidlá v oblasti fungovania cestnej premávky a žijú podľa vlastných zákonov aj v iných oblastiach života. “

“Mnohí z novo prichádzajúcich nemajú záujem sa akokoľvek integrovať, ale pripoja sa k týmto gangom. A tento problém sa zďaleka netýka len Berlína. V Düsseldorfe majú problém so zločincami z krajín severnej Afriky, ktorí sem prišli dávno pred rokom 2015. Tamojšie úrady evidujú 2244 páchateľov, ktorých neboli schopné odsúdiť ani deportovať. Myslíte si, že teraz sa nám to zrazu podarí? “Čuduje sa Wendt” integračnému optimizmu “vládnucich elít.

“V poslednej dobe však občas začína víťaziť rozum nad romantickými predstavami. Samozrejme s výnimkou Zelených a ľavice. Bohužiaľ ešte v nedávnej minulosti to tak nebolo. Keby policajný šéf v Kolíne nad Rýnom vyjadril v októbri 2015 obavy z možného obťažovania nemeckých žien africkými prisťahovalcami a požiadal o umiestnenie ďalších bezpečnostných kamier a posíl na silvestrovské oslavy, bol by najskôr prepustený. “

“Ženy sú kvôli pôsobeniu islamistov selektované z verejného priestoru. Stále menej sa ich zúčastňujú rôznych festivalov a verejných udalostí. To je dôkazom postupnej straty slobody, čo predsa nemôžeme akceptovať. Musíme sa usilovať o to, aby sa ženy vrátili bez obáv späť do verejného priestoru. Je nutné v Nemecku presadzovať platné zákony a naše kultúrne vzorce proti všetkým, ktorí ich nechcú tolerovať, “uzavrel Wendt.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *