Šéf NAKA, ktorá obvinila Lučanského, si s ním pridal fotografiu na profil. Nazývať ho mal bratom

Šéf NAKA Branislav Zurian na svojom profile na sociálnej sieti uverejnil fotografiu s nebohým generálom Milanom Lučanským.

Bola to však práve NAKA, ktorá v rámci akcie Judáš obvinila Lučanského. Lučanský bol obvinený na základe výpovedí kajúcnikov. Na polícii sa prihlásil dobrovoľne 3.decembra 2020 a vo svojej výpovedi uviedol: „Môžem s určitosťou povedať, že som od Františka Bohma  a Norberta Paksiho nezobral žiadny úplatok.“

Riaditeľ NAKA Branislav Zurian mal podľa portálu Plus 7 Dní nazývať Lučansého „bratom“. Pred budovou Prezídia Policajného zboru SR niekto vyvesil fotografiu Lučanského a pod ňou horí veľké množstvo sviečok. Dokonca sa pri nej odfotili deviati zahalení policajti.

Pomôž nám rozbehnúť Magazín 1! Veľmi nám pomôže, keď tento článok po jeho dočítaní dáš zdieľať na svojom profile a pošleš ho pár priateľom do správy! Tebe to zaberie pár sekúnd a nám pomôžeš dostať do povedomia náš portál. Ďakujeme ti a prajeme ti za to krásny deň! :)

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353