Slovensko

Sedí v parlamente za Kollára, fotí sa s luxusnými značkami a NAKA zadržala jej manžela za možnú korupciu

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Dnes ráno úradovala NAKA a zadržala šéfa Slovenskej informačnej služby Vladimíra Pčolinského, ktorý je nominantom strany Sme Rodina Borisa Kollára. Pčolinský má aj manželku Adrianu Pčolinskú, ktorá sedí ako poslankyňa v Národnej rade, a je aj vysokoškolskou pedagogičkou.

Adriana Pčolinská je okrem poslankyni aj veľká kamarátka zo sociálnymi sieťami a na jej instagramovom účte nájdete desiatky fotografii, kde sa fotí s našpúlenými perami a človek by pri prvej návšteve tohto profilu ani len nepovedal, že ide o ženu, ktorá schvaľuje zákony v tejto krajine.

Podľa portálu Pluska má dokonca Adriana Pčolinská aj módne kúsky za stoky eur, ktorými sa rada na fotkách pochváli. Treba pripomenúť, že jej manžela zadržala NAKA v súvislosti s možnou korupciou.

„Na Instagrame sa rada chváli luxusnými značkami. Chodí v saku, ktoré strihom i gombíkmi pripomína to z dielne Elizabetty Franchi takmer za 500 eur. Na inom zábere má obuté čierne lesklé lodičky s krištáľovým remienkom od Jimmy Choo za 900 eur. Vlastní aj čierne okuliare, ktoré zachytila selfie záberom vo výťahu, tie pôsobia ako z kolekcie DITA eyewear za 680 eur. Módne maniačky si všimnú čierny šál Louis Vuitton za 430 eur, okuliare Cartier v hodnote 630 eur či niekoľko brošní Chanel, ktorých cena sa pohybuje okolo 500 eur.

Okrem nich s láskou nosí na ruke trendy luxusný zlatý náramok love od Cartiera, ten „najlacnejší“ vyjde zhruba okolo 5-tisíc eur. Politička sa môže pochváliť aj klasickou maxikabelkou Chanel za 6 500 eur.“ píše portál Plus 7 Dní.

Prešli sme si aj aktuálne sociálne siete manželky zadržaného a je vidieť, že v poslednom čase už prestala pridávať fotografie, kde špúli pery alebo sa ukazuje v legínach. Kto vie prečo?