Schlosár naložil vláde: Teraz je pre vás odborník ten, kto hlása, čo chcete počuť! - MAGAZÍN 1
Slovensko

Schlosár naložil vláde: Teraz je pre vás odborník ten, kto hlása, čo chcete počuť!

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Poslanec ĽSNS Rastislav Schlosár v Národnej rade kritizoval, ale zároveň pochválil súčasnú vládu za to, že predkladá také zákony, za ktoré ich budú ľudia ešte viac „neznášať“ a už nikdy v budúcnosti vládnuť nebudú.

Vláda chce mať v zákone, aby sa ľudia v zhoršených okresoch na Slovensku (ktorých je väčšina), museli pre zlú pandemickú situáciu v zamestnaní preukazovať covid pasom. Neočkovaní sa majú dvakrát do týždňa testovať. Tieto testy bude do konca novembra uhrádzať štát a potom by mal zamestnávateľ. Podnikatelia sa však búria a pre obyčajných zamestnancov by to bolo finančne neúnosné.

„Nemusíme chodiť okolo horúce kaše, ale povedzme si to úplne otvorene na rovinu. Bez ohľadu na to, čo píšete v dôvodovej správe, bez ohľadu na to čo tvrdia, vaši koaliční poslanci, v tomto zákone nejde ani o, zdravie ľudí, ani o nejaký prínos pre ekonomiku. V tomto zákone ide len o jednu výlučnú vec, o to ako prinútiť ľudí, aby sa dali za každú cenu zaočkovať“ vyhlásil Schlosár z ĽSNS.

Podľa neho je pre vládu odborník len ten, kto hlása, čo chce vláda počuť.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *