Samotný Putin poďakoval Remišovej, že ho dotlačila k registrácii Sputniku? Divák vysmial šéfku Za Ľudí

Ruská vakcína Sputnik V bola donedávna kritizovaná za to, že nepožiadala Európsku liekovú agentúru o registráciu v našom regióne. Aj kvôli tomu ju napríklad odmietala šéfka strany Za Ľudí Veronika Remišová.

Niekoľko dní potom požiadalo Rusko o registrovanie vakcíny Sputnik V v Eú. „Teraz vidíme, že aj po našom tlaku možno, začala, Rusko požiadalo o registráciu, čo je veľmi pozitívna správa…“ povedala Remišová.

Po tomto jej výroku sa stala šéfka Za Ľudí, terčom výsmechu a ľuďom prišlo jej vyjadrenie naivné. Teraz si na nej zgustol divák, ktorý jej v relácii Na Telo položil otázku, či jej už Putin poďakoval za to, že ho dotlačila do toho, aby ruskú vakcínu Sputnik V registroval. Remišová odpovedala, že s pánom Putinom nekomunikuje.

Pomôž nám rozbehnúť Magazín 1! Veľmi nám pomôže, keď tento článok po jeho dočítaní dáš zdieľať na svojom profile a pošleš ho pár priateľom do správy! Tebe to zaberie pár sekúnd a nám pomôžeš dostať do povedomia náš portál. Ďakujeme ti a prajeme ti za to krásny deň! :)

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353