Salvini: "Turecko nemá nič spoločné s Európou a táto moslimská krajina nikdy nevstúpi do EÚ!" - MAGAZÍN 1
Slovensko

Salvini: “Turecko nemá nič spoločné s Európou a táto moslimská krajina nikdy nevstúpi do EÚ!”

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Turecko “nikdy nebude súčasťou Európy,” sľúbil Matteo Salvini a začal plány pre EÚ, ktoré “uznávajú (národnú) identitu a kultúru” skôr než formovanie požiadaviek zo strany podnikov a financií.

V prejave na tlačovej konferencii v Miláne, taliansky podpredseda vlády spolu s vodcami vlasteneckých strán z celého bloku oznámili vytvorenie Európskej aliancie národov (EAPN) pred voľbami do Európskeho parlamentu.

“Našou novinkou je, že rozširujeme (euroskeptickú) rodinu, pracujeme na novom európskom sne. Dnes pre mnohých občanov a pre mnoho ľudí predstavuje Európa nočnú moru a nie sen, “uviedol Salvini spolu s vodcom Alternatívy pre Nemecko (AFD) Joerg Meuthenem.

Dánska ľudová strana a Praví Fíni sa tiež zúčastnili talianskej akcie nazvanej “Smerom k Európe rozumu, národy na vzostupe”. Francúzske Národné zhromaždenie a rakúska Strana slobody potvrdili, že tiež plánujú byť súčasťou nového zoskupenia.

“Naším cieľom je vyhrať (voľby do Európskeho parlamentu) a zmeniť Európu. Pracujeme pre budúcnosť našich detí, “povedal Salvini na konferencii a dodal, že 27 členný blok” dáva zmysel vtedy, ak uznáva identitu a kultúru, skôr než nočnú moru, ak sa pozerá len na podniky a financie. “

Salvini takisto odmietol tvrdenie globalistických politikov a médií, ktoré nálepkujú vlastenecké strany v Európe, ktoré si želajú zachovať svoju kultúru, ako nebezpečných extrémistov a povedal novinárom na udalosti: “Nebezpečia nie sú v minulosti, pretože sa nevráti ani fašizmus, ani komunizmus”.

“Islamský extrémizmus je nebezpečenstvom (teraz),” vyhlásil taliansky vicepremiér, keď povedal, že Turecko “nikdy nevstúpi do Európy. Nikdy. “

“EÚ dáva sankcie proti Maďarsku a Poľsku a zároveň poskytne miliardy (eur) Turecku. Cesta k vstupu (Turecka do EÚ) by nemala byť pozastavená, ale namiesto toho definitívne zrušená, “dodal s tým, že väčšina tejto moslimskej krajiny nemá nič spoločné s Európou.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *