Saková o plánovanom Matovičovom experimente s názvom pokus - omyl - MAGAZÍN 1
Slovensko

Saková o plánovanom Matovičovom experimente s názvom pokus – omyl

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

V súvislosti s avizovaným Matovičovým vypnutím krajiny sa dnes na sociálnej sieti vyjadrila aj bývalá ministerka vnútra Denisa Saková. Vo svojom statuse s názvom MATOVIČ ODMIETA NIESŤ ZODPOVEDNOSŤ ZA SLOVÁKOV hovorí o schizofrenickom prístupe premiéra.

celý status y jej facebookovej stránky uvádzame v plnom znení.

“MATOVIČ ODMIETA NIESŤ ZODPOVEDNOSŤ ZA SLOVÁKOV

Schizofrenický prístup pána premiéra na mňa najskôr pôsobil tak, že nevie čo má s momentálnou situáciou robiť a rozhodol sa pre spôsob: pokus-omyl.

Po jeho posledných vyjadreniach o “vypnutí štátu” mi však z toho vyplýva len jedno: nechce viac niesť zodpovednosť za tento štát a zjavne chce položiť vládu.

Ako inak si máme vysvetliť jeho neustály tlak na ľudí, aby si uvedomili, že len “blackout” krajiny nás zachráni. Nestotožňujú sa s tým jeho koaliční partneri, odborná verejnosť, nepristúpili k tomuto kroku okolité krajiny, ktoré sú na tom oveľa horšie ako my.

Nemusím mať vešteckú guľu na to, aby som videla, že Igor Matovič už má zodpovednosti za Slovákov dosť a je to pre neho priveľké sústo”.

T.R.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *