Slovensko

S Kotlebom dnes súd nebude: „Aspoň sa budem môcť venovať zmysluplnejším veciam“

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia! Aby sme mohli v našej práci pokračovať, potrebujeme vašu podporu. ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353

Dnes sa malo konať ďalšie súdne pojednávanie s Marianom Kotlebom. Ten je obžalovaný za darovanie finančnej pomoci chudobným rodinám. Prokurátor Honz vidí v darovenj sume 1488eur nacistickú symboliku a Kotlebovi hrozí až 8 rokov väzenia.

Súd, ktorý sa mal konať dnes 14.7.2020 sa odkladá pre chýbajúci spis.

Kotleba sa na sociálnej sieti vyjadril takto: „Priatelia, takže zajtra ďalšie kolo vymysleného politického súdu nebude. Aspoň sa budem môcť venovať zmysluplnejším veciam. Už len to, že ma obžalovali za odovzdanie finančnej pomoci chudobným slušným rodinám, je totálny právny nonsens. Na našu stranu absolútne nič nemajú, a tak si vymýšľajú a skúšajú, čo sa dá. 
Ale za seba vám, drahí fanúšikovia, môžem zodpovedne povedať – ani touto donebavolajúcou nespravodlivosťou ma nezlomia!“

Potrebujeme vašu podporu, aby sme mohli pokračovať!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *