Zo sveta

Rusko posiela lietadlo plné zdravotného materiálu aj do USA

Americký prezident vyhlásil v pondelok pred novinármi, že Rusko poslalo do Spojených štátov lietadlo plné zdravotníckeho materiálu na pomoc v boji proti koronavírusu.

„Musím povedať, že s mnohými krajinami máme skvelé vzťahy. Čína nám niečo poslala. Rusko nám poslalo naozaj veľmi veľké lietadlo plné vecí. Zdravotníckeho zariadenia. Je to veľmi pekné,“ povedal Trump.

Šéf Bieleho domu ďalej dodal, že aj iné krajiny poslali USA pomoc, ktorá ho podľa jeho slov „veľmi milo prekvapila“.

Ako uviedla agentúra AFP, podľa údajov Univerzity Johna Hopkinsa (JHU) bolo v Spojených štátoch potvrdených už 163.429 prípadov ochorenia COVID-19, ktorého pôvodcom je nový koronavírus, pričom táto nákaza si tam vyžiadala 3,008 obetí.

Pomôžte nám udržať Magazín 1!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Číslo účtu: SK2811000000008017035353

2 Replies to “Rusko posiela lietadlo plné zdravotného materiálu aj do USA

  1. Neuveriteľné. Tak Rusko zachraňuje USA? Ako je to možné? Ako sa to mohlo stať? Rusko na ktoré je cca 5 rokov EMBARGO? Embargo, ktoré na Rusko presadzovali práve USA? Tak tie USA teraz potrebovali pomoc? To nepovedali Rusku ďakujem? Zase to bude, že Rusko týmto chce ovplyvňovať voľby v USA. Trump si mal tento krok dôkladne premyslieť. teraz ho už nik nezachráni, tu je jasný dôkaz toho, že sa spolčil zo zlým Putinom. Ha, ha, ha … By bolo smiešne keby USA ponúkli pomoc aj z Kuby. Na tých USA Embargo uvalili cca už pred 60 rokmi. Tak ako to je s tou vyspelou kapitalistickou spoločnosťou? Rusko pomohlo dokonca aj členskému štátu, EU Taliansku!!! Prečo si vyspelá EU nepomohla sama? Načo je potom EU? Asi iba na to aby navozili do Európy nelegálnych imigantov!!! Zatiaľ nič dobrého pre nových členov z východného bloku neurobili. Tak, že tak!!! Mysleniu zdar!!!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *