Zo sveta

Rusko pomôže Taliansku v boji proti koronavírusu. Pripravené sú lietadlá plné zdravotníkov a materiálu

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Ruský prezident Vladimir Putin počas telefonického rozhovoru s talianskym premiérom Giuseppe Conte sľúbil, že Rusko pomôže Taliansku v boji proti infekcii koronavírusu. Oznámila to tlačová služba Kremľa, ako uviedol ruský denník Gazeta.

Hlavnou témou diskusie bol koronavírus a opatrenia krajín v boji proti šíreniu infekcie. Hlava Ruska vyjadrila podporu Talianom a úradom v súvislosti s ťažkou epidemiologickou situáciou. Putin poznamenal, že Ruská federácia je pripravená rýchlo pomôcť Taliansku. „Bolo dohodnutá úzka spolupráca v boji proti koronavírusu,“ uviedol Kremeľ vo svojom vyhlásení

Najmä sa plánuje dodávka ochranných zariadení, zdravotníckeho vybavenia, mobilných komplexov pre dezinfekciu transportov a územia Talianska aerosólom. Do krajiny budú tiež vyslaní ruskí špecialisti. Ako bolo aktuálne informované, v sobotu 21. marca v Taliansku zomrel na koronavírus rekordný počet 793 chorých. Celkový počet zomrelých v krajine je 4825.

Pomôžte nám udržať Magazín 1!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú prijmi z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám!

Číslo účtu: SK2811000000008017035353

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *