Zo sveta

Ruskí vojaci dezinfikujú v Taliansku ulice a budovy, Taliani im tlieskajú z okien (Video)

Ruskí vojenskí špecialisti v pondelok dezinfikovali tri zdravotnícke zariadenia v lombardskom regióne v rámci prebiehajúcej misie, ktorá pomáha talianskym orgánom v boji proti prepuknutiu koronavírusu.

Podľa ruského ministerstva obrany epidemiológovia z Ruska v spolupráci so svojimi talianskymi kolegami dezinfikoval domovy dôchodcov v mestách Clusone, Vertova a Cene.

Ministerstvo obrany uviedlo, že ich tím doteraz počas misie v Taliansku dezinfikoval 11 zdravotníckych zariadení.

Pomôžte nám udržať Magazín 1!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Číslo účtu: SK2811000000008017035353

6 Replies to “Ruskí vojaci dezinfikujú v Taliansku ulice a budovy, Taliani im tlieskajú z okien (Video)

  1. Kde je NATO? To má iné úlohy, že? Provokovať Rusko na ich hraniciach, miesto toho, aby teraz pomáhalo!!! Na čo je nám potom táto zločinecká teroristická organizácia? Ešte raz sa pýtam, načo je nám teroristická organizácia NATO ak teraz nie je v uliciach západoeurópskych miest a nerobí tam očistu? Takú očistu ako nám tu predviedli Ruský vojaci? Načo je potom to NATO dobré? Teraz mali vojaci NATO pobehovať po uliciach EU a robiť dezinfekciu, aby tak zastavili šíreniu vírusu!!! Prečo to nerobí armáda? Načo ju máme a načo ju platíme? Mysleniu zdar!!!

      1. Fejk maš zjavne v tvojej tupej gebuli. Ak nemáš niečo k veci, tak sa radšej pakuj medzi svojich degenerátov, libtard 🙂

  2. Dost mě zaráží, že pracovníci penzionu pro seniory nejsou schopni jej vydesinfikovat sami. Navíc desinfekci je nutné opakovat nejméně každý den, lépe dvakrát denně. Dříve se toto běžně dělalo i v normální situaci. Ale to byla ta všemi zatracovaná totalita. Kdybych pracovala zrovna tam, odkud je video, nebylo by zbytečné zatěžování ruských specialistů nutné.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *