Ruskí futbalisti sú na Slovensku, ale nepáčia sa im obmedzenia: Nemáme obmedzenia, chýba nám normálny život

Slovenských futbalistov čaká v utorok podvečer zápas s Ruskom na štadióne v Trnave. Rusom sa štadión páči a chvália si ho. Je mi len ľúto, že zápas bude bez fanúšikov.

Tréner ruskej reprezentácie Stanislav Čerčesov tvrdí, že v Rusku obmedzenia nemajú a chýbať mu budú fanúšikovia „…chcel by som sa vrátiť do normálneho života“ povedal.

Pozreli sme sa preto na futbalové štadióny v najvyššej ruskej lige a skutočne tam majú na tribúnach fanúšikov. No určite nie sú štadióny plné a fanúšikovia sedia len kde-tu. Na niektorých zápasoch sme dokonca žiadnych nevideli. Pravdou však je, že v hlavnom meste Ruska obmedzenia povolili. Napríklad nočné bary sú otvorené od 23:00 do 06:00. Podobne aj iné kultúrne podujatia dostali zelenú a tak život v Rusku naozaj ožil. Netreba sa teda čudovať, že Rusom chýba normálny život.

Pomôž nám rozbehnúť Magazín 1! Veľmi nám pomôže, keď tento článok po jeho dočítaní dáš zdieľať na svojom profile a pošleš ho pár priateľom do správy! Tebe to zaberie pár sekúnd a nám pomôžeš dostať do povedomia náš portál. Ďakujeme ti a prajeme ti za to krásny deň! :)

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353