Rúška v kluboch, baroch či MHD bude pomáhať kontrolovať už aj polícia - MAGAZÍN 1
Slovensko

Rúška v kluboch, baroch či MHD bude pomáhať kontrolovať už aj polícia

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Minister Marek Krajčí (OĽANO) to uviedol pred rokovaním vlády a upozornil, že Slovensko je v kritickej situácii.

Krajčí povedal, že prichádza čas na to, aby sa požiadali silové zložky štátu, aby pomáhali monitorovať dodržiavanie opatrení, ktoré sú v našej krajine nastavené pre koronavírus.

Má ísť najmä o políciu, no možno však požiada o súčinnosť aj samotnú armádu. Podľa šéfa rezortu zdravotníctva je totiž neprípustné, aby ľudia chodili bez rúšok v mestskej hromadnej doprave, do obchodov, klubov alebo uzavretých miestností, kde je vysoká koncentrácia ľudí.

Správu potvrdil aj minister vnútra Roman Mikulec pod ktorého patria policajné zložky. Ten tvrdí, že polícia na takúto kontrolu občanov kapacity má.

Podla ministra vnútra bude polícia dôkladnejšie kontrolovať rúška napríklad v baroch či kluboch a MHD.

Potrebujeme vašu podporu, aby sme mohli pokračovať!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *