Slovensko

Rúška budeme nosiť ešte 50 rokov a prídu ďalšie pandémie, tvrdí Krčméry

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Profesor Vladimír Krčméry, ktorý pomáha vláde riadiť pandémiu bol hosťom v diskusnej relácii televízei Markíza, kde hovorili o očkovaní či pandémii.

Podľa Krčméryho sa vírusu len tak ľahko nezbavíme „Je iluzórne si myslieť, že pokiaľ nebudú zaočkované dve tretiny celej zemegule, tak nebudeme mať stále zánosy z tropických a iných krajín. Je férové povedať ľuďom dopredu, že po tejto tretej vlne, príde ešte najmenej jedna, ak nie dve. Nie vlny, ale kompletné epidémie s troma vlnami treba očakávať,“ povedal.

Dokonca profesor povedal aj to, že rúšok sa možno nezbavíme aj ďalších 50 rokov „Rúška budeme potrebovať ešte ďalších 50 rokov. Nebudeme ich potrebovať celý rok. Bude stačiť, keď ich budeme mať v lietadle, na hromadných podujatiach atď.,“ dodal.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *