Slovensko

Rusi nám to vrátili a vyhostili našich troch diplomatov

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Tak ako sľúbili aj dodržali a Rusko vyhostilo našich troch slovenských diplomatov ako odvetu, kedy sme vyhostili z našej krajiny ich.

Moskva v odvete za vyhostenie troch ruských diplomatov zo Slovenska vypovedalo troch diplomatických pracovníkov slovenského veľvyslanectva v Moskve, oznámila dnes agentúra TASS s odvolaním sa na ruské ministerstvo zahraničia.

Rusko sľúbilo, že v zrkadlovej odpovedi vyhostia našich diplomatov za to, že sme vyhostili ich. Podľa médii mali pracovať títo ruskí diplomati pre ruské tajné služby a Slovensko ich vypovedalo v súvislosti s minuloročnou vraždou Čečenca Zelimchana Changošviliho v Berlíne.

Potrebujeme vašu podporu, aby sme mohli pokračovať!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!