Rómska prostitútka sa narodila ako muž. Kollár si ju našiel a hneď sa zaujímal o jej…

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353

Portál Plus 7 Dní navštívil trans osobu Nikolu, ktorá sa narodila ako Róm vo Svidníku. Táto rómka tvrdí, že jej začal vypisovať Boris Kollár. Pre Plus 7 Dní mala ukázať aj správy či profil predsedu NR SR.

Kollárovi rómska prostitútka hneď na začiatku mala vysvetliť, že je transseuxálom. Tomu to vadiť nemalo a okamžite sa začal zaujímať o jej telo a prsia. Dokonca mal vypytovať intímne fotografie. Dnes už po prevalení správ s Paris Nemc vieme, že Kollárovi nevadí, ak si vypisuje so ženou, ktorá má v nohaviciach to čo on.

Predseda Nikolu oslovil podľa jej slov na Facebooku. Poslal jej ikonu pozdravu. Nato ho brunetka upozornila, že je „trans“, či mu to nevadí. „Prečo by mi to malo vadiť. Si pekná baba,“ odpisoval Kollár. Po niekoľkých správach ho Nikola poprosila, aby poslal dôkaz, že je to skutočne on. Neváhal. „Toto je video, aby si videla,“ prihovára sa jej oblečený v bledomodrom tričku, informuje Plus 7 Dní.