Rómovia z Medzilaboriec chceli na futbalovom zápase zbiť 13 ročné deti! Tie sa ukryli v šatni: "Kričali, že ma podrežú!" (Video) - MAGAZÍN 1
Slovensko

Rómovia z Medzilaboriec chceli na futbalovom zápase zbiť 13 ročné deti! Tie sa ukryli v šatni: “Kričali, že ma podrežú!” (Video)

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Túto sobotu dopoludnia sa v Medzilaborciach konal zápas  medzi 13 ročnými deťmi zo Svidníka a z Medzilaboriec.Keďže je futbal kontaktný šport, žiaden  futbalový zápas sa nezaobíde bez incidentu medzi spoluhráčmi, inak tomu nebolo ani dnes.

Počas faulu sa situácia vyhrotila a medzi hráčmi vznikla výmena názorov, ktorá sa nezaobišla bez fyzického kontaktu, do ktorého sa neskôr zapojila matka  dieťaťa z Medzilaboriec. To ale  divákov nahnevalo a počas turnaja začali na hráčov vulgárne nadávať a vyhrážať sa im smrťou. Po skončení zápasu matka dieťaťa slovne útočila na hráčov a navádzala rómskych spoluobčanov aby zišli dole z tribúny. Matka spomínaného dieťaťa bola rozčúlená na toľko,že po svidníckych hráčoch hodila topánku.

Neskôr sa do celého incidentu zapojil aj otec dieťaťa a viacero rodinných príslušníkov.  K situácii sa vyjadril aj brankár zo Svidníka ,ktorý bol prítomný počas zápasu. “Pokrikovali na mňa a vyhrážali sa mi, že ma zabijú, podrežú a že im neutečiem. Kričali, že sa ani nemáme ukázať pri autobuse, ktorý nás mal odviesť domov. ”

Z obavy o svoj život po vyhrážkach ťažkého kalibru sa hráči ukryli do šatne, kde počkali kým sa celá situácia upokojí. Následne bola privolaná polícia.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=23&v=YLB8gYoXZW4
https://www.youtube.com/watch?v=TVgE2x5Lypc

zdroj: press.tv

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *