Rómovia v Jarovniciach vyzývajú Kotlebu: "Keď máš problém postav sa do stredu medzí nás a povedz to!" (Video) - MAGAZÍN 1
Slovensko

Rómovia v Jarovniciach vyzývajú Kotlebu: “Keď máš problém postav sa do stredu medzí nás a povedz to!” (Video)

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Na internete sa objavilo ďalšie šokujúce video z obce Jarovnice, kde medzi Rómov prišiel ich podporovateľ Viktor Valík a rozprával naivným ľudom jeho fantazmagórie.

V dave medzi stovkami Rómov sa cítil ako vyvolený a pochodoval s Rómami dedinou. Za ruky si pochytal malé Rómske deti a vysvetľoval im, ako Kotleba klame a huckal ich proti nemu.

“Nech príde Kotleba sem, keď má dáky problém, do stredu dediny!” odkazuje rómsky podporovateľ, ktorí svojou demagógiou využíva naivitu občanov.

Obec Jarovnice sa preslávila v posledných dňov po kauze majiteľa pozemku, ktorému nelegálne zabrali práve rómski osadníci pozemok. Majiteľ je nešťastný a po neúspechoch s úradmi mu neostalo nič iné, len zavolať zástupcov ĽSNS, ktorí sa dlhodobou zaujímajú o rómsku problematiku.

Toto konanie ĽSNS vyburcovalo Rómov v obci a spustili odpor proti Kotlebovi a jeho ľuďoch.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *