Rómovia sa chystajú protestovať proti Kotlebovi v Londýne: “Poďte a zomriete tu!” vyhrážajú sa

Zástupcovia Ľudovej strany Naše Slovensko sa chystajú už túto sobotu 23.11.2019 diskutovať vo svojej predvolebnej kampani aj za hranicami. Milan Uhrík, Mazurek a ostatní prídu na debatu v rámci akcie s názvom London Talks.

Rómom žijúcim v Anglicku sa to však nepáči sa začali organizovať protest, v ktorom chcú vyjadriť svoj nesúhlas. Dokonca údajne podali trestné oznámenie na túto akciu.

Niektorí však zašli ešte ďalej a ľudom, ktorí sa chcú v Anglicku prísť pozrieť na Kotlebovcov, sa vyhrážajú fyzickou likvidáciou.

Na stránke TV VIVA ROMA sa objavilo video, kde však vysvetľuje jeden z Rómov, že žiadne vyhrážky neexistujú a oni prídu len slušne protestovať. Desiatky komentárov však vyzerajú úplne inak a skôr naháňajú strach.

Rómovia kontaktovali aj miestu políciu, tá však akciu nemôže zrušiť a odpovedala, že strana ĽSNS nie je na zozname zakázaných hnutí a akciu im musia povoliť (viac nájdete na tomto blogu).

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *