Rómovia na východe nahrali divadlo na šoféra autobusu: Chceli z neho urobiť rasistu (Video)

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353

Rómovia v Spišskej Novej Vsi podla všetkého nahrali incident na šoféra autobusu, z ktorého chceli urobiť rasistu. Informovala o tom RTVS.

Autobusár ich podla ich slov odmietol vziať do autobusu. Šofér a ľudia si však myslia niečo iné. Celé to vyzerá ako zle nahrané divadlo.

„Celé to bolo nahraté ako divadlo. Kto z vás si točí šoféra skôr ako k niečomu príde. A ako viete, že sa niečo stane?“ píše jedna z diskutujúcich.

Ďalší vodič, ktorí denne vozí stovky Rómov tvrdí, že to bola provokácia a šofér predsa nebude dávať každému pozvánku, aby nastúpil do autobusu.

„To by sa mali prísť pozrieť do Rožňavy koľko ich cestuje denne aj dvakrát a ľudia čo chodia do prace prídu neskoro lebo sa im neráči nastupovať a zdržujú. Obdivujem pánov šoférov že majú trpezlivosť.“ komentovala situáciu ďalšia žena.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *