Rómovia na východe nahrali divadlo na šoféra autobusu: Chceli z neho urobiť rasistu (Video) - MAGAZÍN 1
Slovensko

Rómovia na východe nahrali divadlo na šoféra autobusu: Chceli z neho urobiť rasistu (Video)

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Rómovia v Spišskej Novej Vsi podla všetkého nahrali incident na šoféra autobusu, z ktorého chceli urobiť rasistu. Informovala o tom RTVS.

Autobusár ich podla ich slov odmietol vziať do autobusu. Šofér a ľudia si však myslia niečo iné. Celé to vyzerá ako zle nahrané divadlo.

“Celé to bolo nahraté ako divadlo. Kto z vás si točí šoféra skôr ako k niečomu príde. A ako viete, že sa niečo stane?” píše jedna z diskutujúcich.

Ďalší vodič, ktorí denne vozí stovky Rómov tvrdí, že to bola provokácia a šofér predsa nebude dávať každému pozvánku, aby nastúpil do autobusu.

“To by sa mali prísť pozrieť do Rožňavy koľko ich cestuje denne aj dvakrát a ľudia čo chodia do prace prídu neskoro lebo sa im neráči nastupovať a zdržujú. Obdivujem pánov šoférov že majú trpezlivosť.” komentovala situáciu ďalšia žena.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *