Spoločnosť

Rómovia dostali tony mäsa a potravín v karanténe zadarmo. Slováci zo zahraničia pekne zaplatili

Slováci, ktorí prídu zo zahraničia domov musia ísť do štátnej karantény, kde si pekne svoj pobyt zaplatia. Platiť musia za stravu, ktorú im tam nosia. Títo ľudia sú v karanténe nútení byť dovtedy, kým nemajú opakovane negatívne testy.

V karanténe sú však aj rómske osady. Tu si však Rómovia nemusia platiť za svoj pobyt, pretože sú doma a potraviny im nosia pracovníci na to určení. Dokonca v Žehre dostali od úradu rómskeho splnomocnenca osadníci 2,3 tony mäsa a iných potravín zadarmo, aby vraj upokojili napätú situáciu v osade, informuje TV Markíza.

O takomto krásnom darčeku zadarmo môžu Slováci, ktorí boli nasilu daní do karantény len snívať. Tí si totiž musia za každý deň platiť 13€.

Takúto faktúru posiela štát Slovákom, ktorí prišli zo zahraničia:

Pomôžte nám udržať Magazín 1!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

27 Replies to “Rómovia dostali tony mäsa a potravín v karanténe zadarmo. Slováci zo zahraničia pekne zaplatili

 1. Jasné o cigánov sa tento štát stará nadštandardne, ale o poctivých pracujúcich ľudí je ľahostajný! Všetko dostanú zadarmo 😠🤬

  1. Len maly detail. Cigani su v karantene u nich v osade. Zatial co tym v statnej karantene my vsetci platime ubytovanie napriklad v kupeloch Sliac! Zaplatili sme im aj repatriaciu.
   Takze zbytocna nenavist, Cigani zadarmo jedlo a necigani zadarmo vyrazne drahsie ubytovanie.

   1. Ale napr. Ja do tej štátnej v špinavom , plesnivom Gabčíkove nechcem a oni ma tam dajú nasilu aj keď bývam sám a prísun potravín som mal zabezpečený. Ako k tomu prídem keď ani posratú minerálku vám tam nedajú. Ale prišli cigáni z nemecka a hneď ako prišli dostali balenie minerálok na hlavu. Tak kde tu je spravodlivosť?

 2. Veď sa netreba rozčuľovať. Zaplatíme mi vsedci ktorí podstivo pracujeme a co matovic a spol majú pol milióna voličov vo vrecku krásne nie. Byt biely je v dnešnej dobe prekliatie snažíš sa? Plnis si svoje povinnosti? Tak mi ta za to potrestame a ešte dáme darmozracom na ktorích musíš pracovať…. Asi takto to s nami vyzerá..

 3. To snáď nie je pravda!!!!!!!!
  Táto sprostá vláda sa skutočne zbláznila.Sulik sa na horeuvedenom videu smeje…..z čoho?Asi z debility
  a vysmieva sa slusnym pracujúcim
  občanom.
  Huraaaa,ktorí ste volili túto bandu
  hambite sa!!!!!!
  Dochodci,ktorí celý život dreli nemôžu z dôchodkov vyžiť,ale táto
  kasta asociálov má všetko zadarmo.
  Hamba…..vláde ,mimovládna čo ich tak zastávajú a konec koncov celej EU…..

  1. Poďme štrajkovat za politickú zodpovednosť vlády… zákon na mocipánov slovenska (vládu): Každý nesplnený sľub vlády odmenený rokom prevýchovy v Leopoldove (odstupné).
   Čo Vy na to? Myslím si, že by to bol dobrý manažérsky počin.

 4. A potom nech sa čudujú že Slováci si chcú uliať nejaké peniaze trebárs za neodvádzanie dane z prenájmu bytov alebo nejakých iných príjmov. Absolútne sa nečudujme pracujúcej majorite, že hľadá spôsoby a cesty ako si „privyrobiť“ naspäť to, čo nepracujúci dostávajú zadarmo. Tu si treba pripomenúť, že je veľa slušných a naozaj pracujúcich rómov ktorí situáciu nezneužívajú, ale bohužiaľ stále sú v hlbokej menšine.

 5. Oni asi stále nechápu ze keď budu robiť takéto rozdiely stále a stále nás takto podržať že sa len potom ta nenávisť prehlbuje. A za to v akom štádiu cigáni sú môže z veľkej časti aj naša politika a politici, veď keby nemali vsedky tieto výhody museli by pracovať a platil by pre nich zákon ako pre každého z nás tiež by to vyzeralo inak….

 6. Museli dostat zadarmo pretoze nezobrali ich do statnej karanteny! celu osadu uzavreli hoci nie kazda rodina bola infikovana! To znamena,ze ani neinfikovana rodina nemohla ist nikam z osady! Vlada uvalila karantenu na infikovanych rodin a diktaturu na neinfikovanych rodin!!! preto samozrejme,ze si to zasluzili mat zadarmo! neviem komu by sa to pacilo uzatvorit Vase mesto alebo Vasu dedinu,len kvoli inym ludom, ze su infikovany! Pacilo by sa Vam??? Bolo by vsetko v poriadku??? Pisete tu nezmysli ako pravy negramotny rasisti! Treba aj trochu porozmyliat, hoci viem,ze sa Vam tazko rozmysla,,, ze preco asi dostali len tak zadarmo?????

 7. Tak toto je čo? Delíme snáď občanov Slovenska na dve kategórie, či ako si to máme vysvetliť? Všetci tí čo si to musia hradiť sami by sa mali obrátiť na ľudskoprávne organizácie na Slovensku a možno aj na ÚS!!!

 8. A ten článok napísal kto?
  Autor sa pod tie klamstvá radšej ani nepodpíše.
  Nejaký dôkaz o tom že dostali niečo zadarmo?
  Agentúra JPP?

 9. Ty nepozeras televízne noviny!!!!
  Veď aj to povedali…….sám Polák to povedal včera v TV novinach.

 10. Ešte ste nepochopili že tam volíte medzi zločineckými kartelmi tak ako “ náš večný vzor“ USA, medzi kartelmi Clintonovcov a Trumpovym kartelom naposledy? Teda Deep State vs Zion State? Všetky tie strany doma ( mimo ĽS NS= preto je nevoliteľna pre “ démon-rats-CIA“ zločincov) majú svoje šablóny smerovania( sion-kraciaa Novus Ordo Seclorum v roku 2033), a je úplne jedno koho tam volíte! V USAtouž bolo až okaté,tak Swamp Trump zasa dokazal oklamať voličov ako “ Patriot“- kecaním čo chceli počuť( populizmus) a výsledok? Ešte väčšie upevnenie moci SIONISTOV, ktorítam vladnu od vraždyJFK!!!

 11. A naleteli ste im aj na karanténu kvôli “ pandémii“ dovlečenej z CIA biolab vo Fort Detryck, lebo sa blíži Novus Ordo Seclorum v roku 2033, a oni vám potrebujú utiahnuť “ slobody“ , teda občianske a ľudské práva, zapchať ústa,nielen rúškami, zničiť ekonomiku po hladomor,aby ste oddane naklusali po kolenách kich “ filantropom“ a milodaromz bohatého stola: hodia vám viac kostí, aby ste nebrechali a nehrýzli! V roku 2023 vypustia na vás este horšie, a na koronavirus budete pozerať ako na to “ dobré“ obdobie! V 2033 je tu Novus Ordo Seclorum, a mnohí ho neprežijú….

 12. V roku 2033 je Novus Ordo Seclorum, v Annuit Coeptis, takže Covid-19 je len “ dobrým“ začiatkom toho čo na nás vypustí ten kabal zločincov okolo Rat-childa,a je jedno kto je ich bielym a ciernym koňom, od Gatesa cez Sörösa a Zukerberga,až po Kushnera a Trumpa, lebo rok 2023 je ichrokom,keď “ hovno narazí do ventilatorov“ a vy nebude vediet prečo a odkiaľ toľko smradu naraz! V 2025 plánujú WW3, a vy zasa nebudete chápať,precoproti Číne! No a potom sa na satanových agentov vyhrnie RUSKO AKO STÍNAČ DRAKA A ZOTNE “ VEĽKÉHO U SAtana“, no nebude víťazov k oslave,len7 miliard mŕtvol, a tích pár šťastlivcov čo to prežije,začne Novus Ordo Seclorum a novú civilizaciu…Koľkú už v poradí???

 13. Keby bola v karanténe dedina, kde sú len biely, ktorí dovtedy chodili do práce a tomuto vydrbanému štátu tým pádom platili dane a odvody (sociálka, zdravotná), tak by nedostali zadarmo ani hovno. A na argument, že si zaslúžia dostať zadarmo, lebo sú uzavretí, tak fajn, nech dostanú, ale nech si za to zaplatia, veď ak by neboli v karanténe, tiež by museli za žrádlo platiť. A argument, že keby neboli uzavretí, tak si môžu zarobiť? Dosť silno pochybujem, že väčšina z nich pracuje (kradnutie nepovažujem za prácu). A rovnako pochybujem, že niekto z tých cigánov niekedy v živote prispel do štátnej pokladne. Ľuďom, ktorím štát zakázal pracovať (kaderníčky, taxikári, reštaurácie, butiky atd.) štát ponúkol smiešnu pomoc, ale akonáhle máte čo len minimálny dlh voči štátu (dane, sociálka atd.) tak od štátu nedostanú ani k… do huby a nezaujíma štát, z čoho budú žiť, čo tam po tom, že celé roky poctivo štátu platili. Tak keď memajú títo ľudia nárok, tak nech nemajú ani cigáni, ktorí za celý život neprispeli do štátnej kasy ani centom. Prosím rovnaký meter pre všetkých

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *