Politika

Rómom mali zaplatiť, aby prišli protestovať proti ĽSNS. Mazurekovi ľudia tlieskali

V Košiciach na námestí sa konal míting Ľudovej strany Naše Slovensko, ktorý sa pokúšali prerušiť liberáli z Progresívneho Slovenska. Okrem nich tam zvážali autobusmi aj miestnych osadníkov, ktorí držali rôzne transparenty proti kotlebovcom.

Liberáli sa chválili, že ich bolo na tomto zhromaždení viac, ale ľudia, ktorí sa tohto zhromaždenia zúčastnili potvrdili, že po začatí mítingu bolo voličov ĽSNS viac, ako ich odporcov.

Študentka Nikola z východné Slovenska, ktorá sa bola na tomto mítingu pozrieť, napísala svoje pocity do statusu. Nikola tvrdí, že aj keď sa prezentovali protestujúci, že ich je viac, na začiatku to tak možno vyzeralo, vtedy si Progresívci urobili fotky, no keď sa míting ĽSNS rozbehol, tak bolo voličov Kotlebu o niekoľko stoviek viac.

„Chlapci v modrých bundách a Rómovia tam po nás kričali, že sme fašisti! Stále len pískali a kričali, mala som z nich strach…“ opisuje situáciu študentka Nikola.

To, že bolo podporovateľov ĽSNS viac potvrdil aj samotný Mazurek na začiatku svojho prejavu, kedy pozdravil progresívcov hlasným „Zdravím aj vás drahí fašisti!“ na čo mu ľudia začali tlieskať (Video Mazureka na konci článku).

V liberálnych médiách sme sa však dočítali, že kotlebovci zažili v Košiciach blamáž. Pravda je však úplne iná. Na kotlebovcov sa prišlo pozrieť veľké množstvo ľudí a bolo ich z ďaleko viac, ako protestujúcich liberálov. No a strach išiel skôr z týchto liberálov, ktorí vraj bojujú proti nenávisti. Veď si len pozrite ich transparenty. Chcete, aby nám títo vládli?

Zaplatili Rómom za účasť proti ĽSNS

Podla účastníkov v Košiciach a niektorých zdrojov vyplýva, že Rómski protestanti mali byť odmenení za to, aby držali transparenty proti ĽSNS. Mali dostať po 15€. Údajne však boli oklamaní a nedostali ani tieto peniaze.

12 Replies to “Rómom mali zaplatiť, aby prišli protestovať proti ĽSNS. Mazurekovi ľudia tlieskali

 1. Dosť o ničom. „Progresívci na protestoch proti ĽSNS, pripomínajú skôr výbeh v zoologickej záhrade“ video je vymazané, článok už nemá zmysel.
  V tom videu mantáci bol Truban a niečo mu bolo povedané. Len nik nečíta, nepozerá, neukladá. To je dosť o ničom.

 2. Na mítingu som bol. Podporovateľov Kotlebu bolo oveľa viac a títo ľudia prišli sami ! „Protikotlebovcov“ cielene zvážali autobusy – zjavne mnohí kolujú ako „doprovod Kotlebovcov“, ako napríklad Hlina – ten je tiež na každom mítingu usporiadanon ĽSNS ( čo tiež svedčí, že všade je tá istá úderka sexuálnych a spoločenských deviantov, vydávajúca sa za nové a nové „antikotlebovské publikum“ ). Osobne som presvedčený, že ten jačiaci a vulgárne, až agresívne sa správajúci dav deviantov je minimálne s polovice stále ten istý na všetkých mítingov, na rozdiel od Kotlebových podporovateľov, ktorí sú stále noví a orginálni – žiadne zaplatené jačiace stádo magorov. Kotlebovi priaznivci sa správali prirodzene slušne a disciplinovane. Na druhej strane to z 90% boli deti, „isté etnikum“ – zjavní „nemakačenkovia“ a zbytok asi 10% nejakí pomýlenci. Bol som na mítingu s dvoma kolegami – tiež s univerzitným vzdelaním ( píšem to preto, že je snaha prezentovať priaznivcov ĽSNS do úlohy nevzdelaných hlupákov ). Záverom poviem, spočiatku sa mi nechcelo ísť na predmetný míting, veď všetko je na internete, ale neľutujem. Nabudúce pôjdem rád a medzi prvými aj s ďalšími priateľmi. ktorí vedia „kto za koho kope“ a kde je naša budúcnosť. Dodávam, že na rozdiel od všetkých ostatných strán, tak Kotlebovci ĽSNS je JEDINÁ strana, ktorá má právoplatný súdny doklad, že nie sú fašisti…
  PS: Pre priaznivcov ĽSNS bolo vyhradené miesto v strede námestíčka. Po bokoch bola „opozícia“, fotky sú robené zboku, takže sa zdá, že celá masa sú protikotlebovci… – prestitútsky klam !
  JUDr. Stanislav Furda

 3. Celý čas sa tu niekto snaží natlačiť ľuďom do hlav,že voliči P.Kotlebu sú ľudia s nízkym IQ bez vzdelania,a všetci sú arogantný fašisti bez štipky súcitu a slušnosti.Opak je pravdou.Väčšina ľudí,ktorý ich volia sú slušný,mnohý s VŠ,a neslušne sa správajú práve ich oponenti.Poznám osobne veľa ľudí,ktorý ho budú voliť len preto,že naši politici jedno hovoria,a iné činia.Voliť ho budú mladý aj starý.A 30 rokov frustrácie spravilo svoje. Myslím,že tento raz už nikto nebude môcť ignorovať množstvo ľudí,ktorý možno aj z protestu voči iným pol.stranám odovzdajú svoj hlas p.Kotlebovy.A ak niekto hovorí o fašistoch,tak ĽSNS ako jediná strana na Slovensku má súdne rozhodnutie,že nie je strana Fašistov, ostatné strany také rozhodnutie nemajú,a mnohé sa ako fašisti správajú.Takto vyhrotená volebná kampaň,ako je teraz nebola ani za Mečiara.Nikdy som ĽSNS nevolil,ale tento rok im určite dám hlas,už len preto,že chcú , aby platil zákon pre všetkých rovnako,či je čierny,biely,politik alebo radový občan.

 4. Žiadne poplacanie nebolo lebo romovia sa spojili ti chlupi dement kotleba tam mal cca 20 ľuďi 18 z nich boli sfetovani jeďiňe romovia👍👌👌

 5. Rom roma nepodplati …. nato su romovia dost inteligenti…. a sirit klamtva ,len aby zasa romovia boli pospineni je hnus….. tam rieste ako podplacaju politici a ten vas koktavy gumkac …. ze podplatil romku v trebisove aby sa s nim sfotila a dala na fb s tym zamerom ,ze romaci medzi sebou urobia peklo a potvrdi sa tak jeho ideologia o romskej inteligencii….. Fuj za hnus ludia ste je mi z vas na 🤮🤮🤮🤮🤮🤮

  1. Milá Katka musím sa zasmiať,vraj cigán cigána nepodplatí,ale cigán cigána zdierať môže. Či? Tak ako v osadách úžerníci zdierajú,tak môžu aj podplácať.Už to dávno neplatí,neplatia žiadne zákony v osadách,žiadne pravidla ako kedysi.

 6. Keďže sa do organizovania protestov proti národným stranám pustili pp. Demeš a Šimečka tak je celkom zrejmé odkiaľ vietor fúka. Musia mať obrovský strach, aby o vydobytú moc neprišli.

 7. nie . … Sami cigáni si doma vyrobili transparenty 😀 A len náhodou boli všetky rovnaké 😀 😀 😀

  Rovnaké transparenty, rovnaký štýl písma a bez gramatických chýb. Ja tomu verím 🙂 😀 Naši cigáni si nakúpili tvrdý papier, lepidlo, farbu, drevenú tyčku a vyrobili to v chránených dielňach 🙂 Potom si hromadne objednali autobus aby mali skupinovú zľavu a prišli protestovať. Párky, guláš a vodku si doniesli z domu . … Iste, tomu sa dá veriť 😀

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *