Spoločnosť

Rómku nepustili na vypredanú párty: „Biele ku*** pustili dnu!“ Ravazs: „Diskriminácia!“

Pani Magdalénu zo Starej Ľubovni údajne nepustili na Latíno Párty aj s jej neterou. Magdaléna si myslí, že je to pre to, že je Rómka, a tak o celom incidente okamžite informovala médiá.

Magdalénu odmietli pustiť na akciu, ktorá bola len pre ľudí, ktorí mali dopredu objednanú rezerváciu a stôl. Keď ju a jej neter nepustili dnu, okamžite kontaktovala médiá s tým, že je to pre jej etnický pôvod.

Majiteľ podniku však pre RTVS povedal, že akcia bola len pre ľudí, ktorí mali rezervovaní stôl, a s Rómami nemá žiadny problém, dokonca ich zamestnáva.

Pani Magdaléna však pre televíziu povedala, že videla, ako do vnútra pustili dve biele slečny, aj keď už lístky boli vypredané. Na sociálnej sieti však použila iný slovník a napísala komentár, kde ich nazvala bielymi ku***.

Šéf podniku však vysvetlil, že Magdaléna mohla vidieť, ako dnu púšťajú ďalšie slečny, ale tie mali dopredu rezervované stoly.

K prípadu sa vyjadril aj splnomocnenec pre rómske komunity Ábel Ravasz, ktorý si myslí, že toto nikomu nepomôže a je to diskriminácia.

11 Replies to “Rómku nepustili na vypredanú párty: „Biele ku*** pustili dnu!“ Ravazs: „Diskriminácia!“

 1. P.Ravaz.ak viete čítať,tak to bola uzatvorená spoločnosť,kde mali ľudia dopredu kúpené alebo zajednané lístky.Ak neviete čítať,tak sa prosím nevyjadrujte.O akej diskriminácii to vlastne točíte?

  1. A ešte Vás p.Raváz poprosím o vyjadrenie sa tejto cigánky na adresu tých dvoch slečien, citujem,, Biele Kurvy“ Je to podľa Vás v poriadku? Nie je tam náznak rasizmu?Poprosím Vás o nezaujaté vyjadrenie.Prajem pekný deň.

   1. je s podivem,že tato lůza se rozčiluje nad tím ,že nemohli jít dál mezi lidi a otravovat tam ostatní.On totiž má majitel ze zákona právo si do svého majetku pustit koho uzná za vhodného.A tím rozhodně nemákla nejsou.Není to tak dlouho,kdy jeden blbec v Ostravě vyvěsil ceduli na dveře hotelu se vzkazem ,že tam nesmí Rusové na protest proti znovupřipojení Krymu k Rusku.Takovou ceduli tam připevní pouze idiot na přání fašistů a deviantů.Fašizace je na vzestupu celým politickým spektrem.Oni ti cikáni si můžou jít hačnout mezi svý bratry.At si něco legálně vybudují.Dostávají od státu dost peněz

 2. P.Ravaz.ak viete čítať,tak to bola uzatvorená spoločnosť,kde mali ľudia dopredu kúpené alebo zajednané lístky.Ak neviete čítať,tak sa prosím nevyjadrujte.O akej diskriminácii to vlastne točíte? A ešte Vás poprosím,vyjadrite sa k tomu ako nazvala tá cigánka tie slečny citujem ,,Biele Kurvy“ Je to podľa Vás v poriadku?Ďakujem

 3. A ked ciganska tlupa zmlati ludi čo im hasia chajdy a zachranuju zdravie tak to nikto nerieši.tak čo sa stažuje papuča pripečená

 4. Keby si ci-gáni poriadali latino párty, kto z bielych by sa tam hrabal?
  A potom, ak je predmetná Magdaléna Pompová zo Starej Ľubovne učiteľka na základnej škole s takmer tridsaťročnou praxou ďakujem pekne, vyjadrovanie na úrovni žiaka neskončenej osobitnej školy. Ábel Ravasz – skrachovaná existencia, ktorú neuzávajú ani samotní ci-gáni, vraj splnomocnenec.

 5. je s podivem,že tato lůza se rozčiluje nad tím ,že nemohli jít dál mezi lidi a otravovat tam ostatní.On totiž má majitel ze zákona právo si do svého majetku pustit koho uzná za vhodného.A tím rozhodně nemákla nejsou.Není to tak dlouho,kdy jeden blbec v Ostravě vyvěsil ceduli na dveře hotelu se vzkazem ,že tam nesmí Rusové na protest proti znovupřipojení Krymu k Rusku.Takovou ceduli tam připevní pouze idiot na přání fašistů a deviantů.Fašizace je na vzestupu celým politickým spektrem.Oni ti cikáni si můžou jít hačnout mezi svý bratry.At si něco legálně vybudují.Dostávají od státu dost peněz

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *