Slovensko

Rómka si pomýlila veľkú potrebu s pôrodom: Mŕtve dieťatko našli v čističke!

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia! Aby sme mohli v našej práci pokračovať, potrebujeme vašu podporu. ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353

Lucia Čonková porodila 5 detí. Pri šiestom údajne nevedela, že je tehotná. Neskôr sa priznala, že o tehotenstve vedela, ale nakoľko nemala žiadne problémy, celé tehotenstvo nenavštívila gynekológa. Úmysel matky, ktorá sa 9 mesiacov nezaujíma o zdravotný stav seba a tiež svojho nenarodeného dieťaťa, snáď ani netreba komentovať.

Luciin manžel tvrdí: „Chceli sme to malé…človek nevedel čo sa stane“.

Rómka údajne netušila, že sa blíži pôrod, išla na veľkú potrebu a bolelo ju brucho. Na druhý deň si všimla, že niečo nie je v poriadku a „cítila, že už nemá v sebe maličkého“, vraví Luciin manžel. Zaujímavé je, že hoci ani raz nenavštívila gynekológa a sama netušila, že rodí, vedela pohlavie dieťatka a síce, že sa jednalo o „maličkého“. Mŕtveho chlapčeka našli pracovníci Čističky odpadových vôd v Poprade.

Dieťa sa teda nejakým záhadným spôsobom, o ktorom Rómka nevie, dostalo z latríny do čističky hrubého odpadu.

Momentálne sa ešte stále vedie trestné stíhanie pre zločin „vražda novonarodeného dieťaťa matkou“. Rómka však obvinená nie je. Vražda novorodenca sa síce stala minulý mesiac, no podozrivá je stále na slobode. Prípad budeme naďalej sledovať a informovať o výsledku expertíz a rozhodnutí súdu, informuje portál Prehladsprav.sk

zdroj: prehladsprav.sk

Potrebujeme vašu podporu, aby sme mohli pokračovať!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *