Slovensko

Rómka bez rúška jedla v obchode a nadávala predavačkám: „Vy máte na pi*i rúško!“ (Video)

Všetci rešpektujeme pravidlá a nosíme rúška. Do potravín chodíme len v rukaviciach a sme zodpovední. No potom sa nájde niekto, komu to je úplne jedno a ohrozuje ostatných.

Koronavírus sa prenáša hlavne kvapôčkou a to najmä tak, keď človek rozpráva alebo kašle. Najlepšia ochrana je vtedy, ak hlavne nakazený alebo prenášač nosí rúško. Rúško samotné nás neochráni pred infikovaním, pretože vírus môžeme dostať aj cez oči. Preto je dôležité, aby úplne všetci nosili ochranu úst a neprenášali vírus.

To však nezaujímalo Rómku, ktorá v obchode jedla potraviny, kričala po ľuďoch a bez ochrany úst vykrikovala okolo seba, čím ohrozovala všetkých ostatných. K tomu všetkému použila ťažké vulgarizmy.

Pomôžte nám udržať Magazín 1!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Číslo účtu: SK2811000000008017035353

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *