Spoločnosť

Róm znásilnil na cyklistickom chodníku mladé dievča! Maroš, ktorý je tiež Róm, pomohol chytiť vinníka

V sobotu podvečer na cyklistickom chodníku medzi Spišskou Belou a Tatranskou Kotlinou bola znásilnená mladá žena. Informovala o tom TV JOJ.

Odhaliť násilníka policajtom pomohol Maroš Oračko z Rakús. Vinník sa dokonca priznal aj ku skutku z minulého roka, z ktorého je stále obvinený práve Maroš.

Podľa svedkov z obce Rakús ma ísť tiež o Róma, ktorý už pred rokom znásilnil jednu ženu, ale polícia obvinila práve Maroša, ktorý bol v tom čase vedúci rómskej hliadky. Maroš bol polícii stále nápomocný, ale musel si odsedieť to, čo neurobil. Dnes je však všetko inak a vinník, ktorý opätovne znásilnil nevinnú mladú ženu je už v rukách polície a priznal sa aj k skutku, za ktorý musel sedieť vo väzení Maroš.

Aj toto je dôkazom toho, že netreba hádzať všetkých Rómov do jedného vreca a je ich veľa takých, ktorí sú prospešní pre našu spoločnosť a Marošovi sa treba poďakovať za jeho ochotu.

2 Replies to “Róm znásilnil na cyklistickom chodníku mladé dievča! Maroš, ktorý je tiež Róm, pomohol chytiť vinníka

 1. Keby nepomohol dopadnúť páchateľa Róm, písalo by sa, že Róm znásilnil nejakú ženu? O tej sa mimochodom nepíše či šlo o Rómku, alebo Nerómku.
  Nepísalo by sa. Bolo by to, x ročný muž znásilnil ženu. Ak by to bola Rómka a znásilnil by ju etnickí Slovák, písalo by sa, Slovák znásilnil Rómku.
  Ako nedávno gang otrokárov, všetko Rómovia, písalo sa o nich ako o skupine Slovákov.

  1. Ešte jedna, zásadná vec. V článku by sa malo pýtať, ako je možné že bol odsúdený niekto za znásilnenie, ktoré nespáchal. Róm, neróm. I keď mi to nejak nesedí,

   „Podľa svedkov z obce Rakús ma ísť tiež o Róma, ktorý už pred rokom znásilnil jednu ženu, ale polícia obvinila práve Maroša, ktorý bol v tom čase vedúci rómskej hliadky. Maroš bol polícii stále nápomocný, ale musel si odsedieť to, čo neurobil.“
   Za znásilnenie sa sedí len rok, že môže potom niekoho chytať, alebo ako?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *