Slovensko

Róm znásilnil na cyklistickom chodníku mladé dievča! Maroš, ktorý je tiež Róm, pomohol chytiť vinníka

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia! Aby sme mohli v našej práci pokračovať, potrebujeme vašu podporu. ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353

V sobotu podvečer na cyklistickom chodníku medzi Spišskou Belou a Tatranskou Kotlinou bola znásilnená mladá žena. Informovala o tom TV JOJ.

Odhaliť násilníka policajtom pomohol Maroš Oračko z Rakús. Vinník sa dokonca priznal aj ku skutku z minulého roka, z ktorého je stále obvinený práve Maroš.

Podľa svedkov z obce Rakús ma ísť tiež o Róma, ktorý už pred rokom znásilnil jednu ženu, ale polícia obvinila práve Maroša, ktorý bol v tom čase vedúci rómskej hliadky. Maroš bol polícii stále nápomocný, ale musel si odsedieť to, čo neurobil. Dnes je však všetko inak a vinník, ktorý opätovne znásilnil nevinnú mladú ženu je už v rukách polície a priznal sa aj k skutku, za ktorý musel sedieť vo väzení Maroš.

Aj toto je dôkazom toho, že netreba hádzať všetkých Rómov do jedného vreca a je ich veľa takých, ktorí sú prospešní pre našu spoločnosť a Marošovi sa treba poďakovať za jeho ochotu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *