Róm z Košíc znásilňoval dcéru. Tvrdil, že mu ju žena ponúkala a súrodenci sa museli pozerať - MAGAZÍN 1
Slovensko

Róm z Košíc znásilňoval dcéru. Tvrdil, že mu ju žena ponúkala a súrodenci sa museli pozerať

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Emila D. z obce Kecerovce okres Košice v utorok poslal súd na 10 rokov za mreže za ohavný prípad. Informoval o tom denník SME.

Na súde tvrdil, že mu ju žena ponúkala a súrodenci sa museli pozerať. Išlo o zločiny sexuálneho zneužívania, týrania blízkej a zverenej osoby a ublíženia na zdraví. Prečinom bolo nebezpečné vyhrážanie.

Emil vlani na jeseň v chatrči rómskej osady opakovane donútil svoju vtedy len 16 ročnú nevlastnú dcéru k pohlavnému styku. Tá sa mu pod hrozbou, že ju zabije ju alebo jej matku podvolila. Emil však svoju ženu týral. Fyzicky ju mlátil, bil do brucha, hasil na nej cigarety a dával jej nôž na krk.

Róm na súde tvrdil, že jeho žena mu však dcéru ponúkala na sex a ona len plnila príkazy matky. Súrodenci sa na túto ohavnosť museli pozerať.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *