Róm z Košíc znásilňoval dcéru. Tvrdil, že mu ju žena ponúkala a súrodenci sa museli pozerať

Emila D. z obce Kecerovce okres Košice v utorok poslal súd na 10 rokov za mreže za ohavný prípad. Informoval o tom denník SME.

Na súde tvrdil, že mu ju žena ponúkala a súrodenci sa museli pozerať. Išlo o zločiny sexuálneho zneužívania, týrania blízkej a zverenej osoby a ublíženia na zdraví. Prečinom bolo nebezpečné vyhrážanie.

Emil vlani na jeseň v chatrči rómskej osady opakovane donútil svoju vtedy len 16 ročnú nevlastnú dcéru k pohlavnému styku. Tá sa mu pod hrozbou, že ju zabije ju alebo jej matku podvolila. Emil však svoju ženu týral. Fyzicky ju mlátil, bil do brucha, hasil na nej cigarety a dával jej nôž na krk.

Róm na súde tvrdil, že jeho žena mu však dcéru ponúkala na sex a ona len plnila príkazy matky. Súrodenci sa na túto ohavnosť museli pozerať.

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *