Spoločnosť

Róm sa priznáva, že bude voliť Kotlebu a pustil sa aj do vlastných radov: Video sa stalo hitom!

Na internete sa objavilo video s rómskym mužom, ktorý sa vyjadruje na šéfa strany Mariana Kotlebu. To, čo však vo videu povie, nikto nečakal!

„Budem voliť Kotlebu aj keď som Róm, pretože som odchovanec z detského domova a aj ja musím robiť na rómov. ktorím sa nechce pracovať!“ hovorí vo videu mladý muž.

5 Replies to “Róm sa priznáva, že bude voliť Kotlebu a pustil sa aj do vlastných radov: Video sa stalo hitom!

 1. Za to Mazurek prišiel o mandát. Kotleba keď už išiel do BB hovoril, že chce aby Cigáni makali, aby mali dôstojnosť, nejaký program lopaty a krompáče, či tak nejak.
  Mazurek hovoril o parazitoch, ktorí nič pre štát nespravili, no dostanú všetko zadarmo. To je pravda. Aj nespravodlivé, keď tí čo makajú nemajú a tí čo nič nerobia aj koláče dostanú.
  Ako je vidno, pochopil to aj mladík z videa. On musí makať aby si zarobil, aby zaplatil nájom a iní dostanú zadarmo, zničiato a potom dostanú zas zadarmo.

  Najväčší hriech Kotlebu bol, keď nechal Cigáňov kopať rýňe, jamy a zrazu nepotrebovali soc. dávky a aktivistov, ktorí im hovorili, ako ich bieli nenávidia.
  Kto bude nadávať na pracujúceho Cigáňa na stavbe? Nikto, ak dobre robí svoju prácu. Za to na poflakujúceho sa, obťažujúceho Cigáňa bude nadávať každý. Rovnako ako na bezdomovcov, feťákov, ktorí vás obostúpia na parkovisku pred obchodom a pýtajú peniaze. Človek má strach. Len ak zmizne problém, nebude kšeft pre neziskovky, ktoré sa na tom nádherne živia desaťročia!

 2. Palec hore pre toho mládenca.Vidí ako to je na SVK. Keďže ho nevychovávali neprispôsobivý,ale vyrastal v domove,dostal slušnú výchovu a asi aj vzdelanie.Predpokladám,že s takýmto cigáňom nemá problém nikto,/ ani voliči p.Kotlebu /a jeho súkmeňovci by si mali vziať príklad a poučenie,že to ide,keď sa chce.Držím mu palce,aby sa v spoločnosti uplatnil.

 3. Keby boly práva a povinosti pre Všetkých rovnaké, bola by radosť žiť s ľuďmi ako je aj tento mladý rómsky človek.

 4. I seriously love your blog.. Great colors & theme.
  Did you build this web site yourself? Please reply back as I’m planning to create my own personal blog and would love to find out
  where you got this from or what the theme is called.
  Cheers!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *