Róm brutálne dobil hasiča, ktorý len chcel zaželať šťastný nový rok - MAGAZÍN 1
Slovensko

Róm brutálne dobil hasiča, ktorý len chcel zaželať šťastný nový rok

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Na nový rok sa stal ďalší brutálny prípad, kedy Róm napadol nevinného človeka. Opäť ide o hasiča, ktorý mimo službu slávil príchod nového roka. Na ulici chcel popriať skupinke mladých šťastný nový rok. To sa však nepáčilo Rómovi z Kokavy nad Rimavicou a brutálne fyzicky napadol hasiča Adriana.

Hasiča museli previezť do banskobystrickej nemocnice, kde je hospitalizovaný, informuje o tom TV Markíza.

Na zemi je ešte aj pár dní po bitke vidieť stopy krvi. Muž má vážne poranenia na tvári, silný otras mozgu, vybité zuby, zlomenú čelusť a nos.

Absurdný konflikt sa stal na Nový rok, pár hodín po polnoci. Adrián vyšiel pred dom a videl skupinu mladých, ktorým údajne chcel zaželať všetko dobré. „Zrazu ho napadol nejaký Róm, dal mu dve rany, vtom dostal ešte kopačky, tiež do tváre,” spomína na incident jeho družka.

Hasič Adrian, ktorý len chcel zaželať šťastný nový rok je teraz operovaný v Banskej Bystrici. Róm sa k incidentu priznal aj svojim rodičom.

Lučenecký vyšetrovateľ už začal v tomto prípade trestné stíhanie pre ublíženie na zdraví a výtržníctva. Polícia vyzýva svedkov, aby im povedali, ako to celé bolo.