Zo sveta

Rodičom odobrali 15 ročnú dcéru, lebo jej nedovolili premenu na chlapca: „Zabili nám dcérku“

Fínskym rodičom bola odobratá ich 15-ročná dcéra po tom, čo jej odmietli nechať si zmeniť pohlavie na mužské.

Podľa správy denníka Svenska Yle, rodičia zabránili dievčaťu v začatí hormonálnej liečby, aby „napravila svoje pohlavie“.

Rodičia sa so svojou dcérou odsťahovali z Fínska do niektorej z krajín EÚ, ktorá nie je v správe z nejakého dôvodu uvedená. V tejto krajine sa ich dcéra rozhodla, že chce zmeniť svoje pohlavie.

Keď sa dcéra Nea obrátila na rodičov, a povedala im, že chce začať premenu svojho pohlavia, rodičia Kari a Niina jej to zakázali. Nea to povedala svojím kamarátom a tí podali na políciu trestné oznámenie na jej rodičov.

Úrady rodičom dcéru odobrali a tá strávila pár mesiacov v domove. Dcéra sa nakoniec vrátila späť k svojím rodičom a tí začali plánovať návrat do rodného Fínska.

Nea sa však rozhodla ísť opäť na policajnú stanicu s miestnym LGBTI aktivistom a úrady rozhodli, že môže začať hormonálnu liečbu.

Rodiča mladej dcéry sa nakoniec vzdali bojovať o jej plnú starostlivosť a teraz hovoria, že s nimi komunikuje len veľmi málo a ťažko.

Nea dnes vo videách hovorí o tom, ako začala brať testosterón, hrubne jej hlas, začína chlpatieť ako muž a nastali zmeny, ktoré už nie je možné zvrátiť.

„Bez dramatizácie môžeme povedať, že keď sa zmenil jej hlas, výzor aj osobnosť, je to ako keby zabili naše dieťa,“ komentoval otec dievčaťa.

Tento trend v západnom svete stúpa od vtedy, kedy politici a médiá začali propagovať liberálnu LGBTI ideológiu a toto sú dôsledky.

2 Replies to “Rodičom odobrali 15 ročnú dcéru, lebo jej nedovolili premenu na chlapca: „Zabili nám dcérku“

  1. Pamätám si rozhovor s mojou mamou asi desať rokov dozadu. Mala som také nejaké zlé tušenie a zvláštne pocity a mama mi povedala,že tie pocity sú normálne ,lebo že príde niečo zlé,že sa rodí strašne veľa chorých duší. Vtedy som ešte nemala konkrétnu predstavu o tom,teraz to už viem. Normálne je považované za choré a nedobre a chorí uchylaci sú pozdvihovani ako niečo pomaly božské. Už dlho pociťujem nechuť zo spoločnosti a stáva sa zo mňa samotár,nie preto že by som chcela ,ale preto že nechápem tieto nové trendy a odmietam ich vpustiť do života.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *