Rodičia, ktorí obaja zmenili pohlavie, ho teraz menia ich 5 ročnému synovi. Vraj to chce sám - MAGAZÍN 1
Zo sveta

Rodičia, ktorí obaja zmenili pohlavie, ho teraz menia ich 5 ročnému synovi. Vraj to chce sám

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Prvý britský transsexuálny pár vyvolal obrovský rozruch, keď vyhlásil, že umožní svojmu len 5 ročnému synovi premenu na dievča.

Jody a Greg Rogersovci z Glasgowa v Škótsku zverejnili vyhlásenie, že ich malý syn Jayden začína transformáciu na dievča.

Pár, v ktorom bol otec kedysi ženou a matka mužom, sa ale sťažuje, že ľudia ich kritizujú a dokonca na nich volali sociálnu službu. Ľudia im vraj tvrdia, že ich synom chcú len na seba upútať pozornosť.

Podla rodičov je však ale Jayden naozaj dievča, lebo sa aj rád oblieka ako princezná Anna z rozprávky Frozen.

Aký bude postup nevieme, podla všetkého začnú hormonálnou liečbou, kedy chlapcovi nebudú rásť chlpy a hlas mu nebude hrubnúť. Pomaly sa bude meniť na ženu vďaka jeho rodičom, ktorí už svoje pohlavie zmenili.

Správy však hovoria aj o tom, že stovky ľudí z celého sveta, ktorí zmenili svoje pohlavie to neskôr oľutovali a dnes žijú v depresiách. Títo ľudia to často robia len z veľkého ošiaľu, ale dôsledku sú katastrofálne.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *