Richard Müller zrušil koncert v Galante. Nepodporuje obmedzovanie ľudí. Primátor chcel očkovaných a testovaných - MAGAZÍN 1
Slovensko

Richard Müller zrušil koncert v Galante. Nepodporuje obmedzovanie ľudí. Primátor chcel očkovaných a testovaných

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Richard Müller je meno, ktoré nikomu nemusíme predstavovať. Aj keď umelci nezažívajú najlepšie časy a niektorých vidíme brať naozaj rôzne zákazky, Müller naopak nemá problém zrušiť koncert, ak ide o rozdeľovanie ľudí.

Svoj koncert zrušil v Galante, kde podľa informácii miestnych mal primátor prepojený na stranu Smer Peter Paška žiadať, aby na koncerte speváka mali vstup len očkovaní a testovaní. “Z dôvodu neprimeraného obmedzovania návštevníkov kultúrnych podujatí zo strany primátora mesta Galanta sme nútení koncert zrušiť. Ospravedlňujeme sa záujemcom o koncert za vzniknuté komplikácie.” napísal Müller.

Ľudia však umelca chvália, že nechce rozdeľovať ľudí a naopak kritizujú starostu, že pýta očkovanie či test, ale nevadia mu stovky ľudí v obchodných centrách či hypermarketoch. Primátor prepojený na stranu Smer Paška bol podozrivý z viacerých trestných činov, má blizko aj k poslancovi za Most-híd – Gáborovi Gálovi, s ktorým sú blízki susedia.