Slovensko

Remišová chce ľudí motivovať k očkovaniu tak, že skráti platnosť covid pasu na 9 mesiacov

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Strana Veroniky Remišovej navrhuje novú motiváciu k očkovaniu a to takú, že skráti platnosť covid pasu a teda očkovanie z 12 na 9 mesiacov. Ľudia by sa teda museli očkovať každý deväť mesiacov. To ich má motivovať. Seniorov nad 65 rokov chcú odmeniť rekreačným voucherom.

Veronika Remišová o tom informovala na štvrtkovej tlačovej konferencii. Dodala, že v súčasnej situácii je strana za prerušenie prezenčnej výučby v stredných a vysokých školách.

„Ak nepomôže ani jedno, ani druhé, sme otvorení diskusii o povinnom očkovaní pre 55 plus. To sme deklarovali aj premiérovi na koaličnej rade,“ skonštatovala Remišová. Zdôraznila, že tzv. lockdown problémy iba odsúva.

Lekárov, zdravotné sestry, ale aj ďalších zamestnancov nemocníc by strana odmenila rekreačným voucherom, ktorý by mohli využiť v slovenských hoteloch a reštauráciách. Podporili by sa tak podľa nej aj sektory najzasiahnutejšie obmedzeniami. 

4 Replies to “Remišová chce ľudí motivovať k očkovaniu tak, že skráti platnosť covid pasu na 9 mesiacov

  1. Vasilisa Presprostá, čo slovo, to kravina.
    Asi najsprostejšie stvorenie vo vláde, asi za to ani nemôže. Ale povedla len to čo urobia, plán je opakovať ,,vakcínu,, každých 6 mesiacov až do úplnej „slobody“ jednotlivca, čiže až pokiaľ nepôjde voňať fialky od spodu.
    Ďakujem, neprosím a postavím sa aktívne na odpor, veľmi aktívne.

  2. Jediný spôsob ako nebyť vládou vydierateľní ešte viac, je mať aspoň 30% obyvateľov pod 60 rokov neočkovaných. Takže vydržať.

  3. To je ono Verona. Len tak ďalej. A keď platnosť skrátiš na 2 mesiace, tak po vianociach budú mať všetci 3 dávku. :))

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *