adplus-dvertising

Refresher čítajú deti a oni robia rozhovor s transsexuálom Adamom, ktorý má rad svoj penis a mužov

Adama z Bratislavy, ktorý natáča videá, prezlieka sa do ženského spodného prádla už asi poznáte. Písali sme o ňom už niekoľko článkov.

Portál Refresher, ktorý má obrovský vplyv na mládež s ním urobili rozhovor. Otázky a hlavne Adamove odpovede, sú viac než nevhodné pre mladého čitateľa.

Na otázku či je homosexuál odpovedá, že sa mu páčia prevažne muži a že svoj penis má naozaj rád. Ďalšia otázka smeruje k tomu, kedy sa prvý krát prezliekol za ženu „Mohol som vtedy mať 15 alebo 16 rokov“ odpovedá Adam.

V rozhovore sa ďalej dočítate, že Adama baví pohoršovať verejnosť. Vo svojich videách sa oblečie do erotického spodného prádla a vulgárne pred malými deťmi či ich rodičmi opisuje pohlavný styk. V ďalšom jeho video zase v sukni lezie na detskom ihrisku po preliezkach.

Je zarážajúce, že jeden z najnavštevovanejších portálov pre slovenskú mládež, uvádza takéto rozhovori a celé ich formuje, ako by to bolo niečo normálne a snaží sa mladým ľudom vnucovať tieto hodnoty, ktoré smerujú spoločnosť do úpadku. Veď si len predstavme, že nám po svete budú behať podvýživení chlapci, ktorí nevedia pracovať a radi afektujú ako ženy. Kam by taká spoločnosť smerovala?

Celý rozhovor: Refresher/ foto: instagram Slaytiiina

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.