Slovensko

Redaktorka zachraňuje psov v osadách, ale poslanec Pollák v tom vidí len zbieranie „lajkov“

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Odvážnu redaktorku televízie Markíza Kristínu Kovešovú asi netreba predstavovať. Redaktorka, ktorá sa nebojí čeliť nebezpečným zločincom či agresívnym osadníkom si ale podľa poslanca Petra Polláka len zbiera „lajky“ na sociálnych sieťach.

Kovešová ukazuje utýrané psy v osadách, ktoré osadníci využívajú na psie zápasy, týranie, hrajú sa s nimi tak, že ich zviažu reťazami či lanami a keď už psy nevládzu, nechajú ich trpieť až do úmrtia pohodené v blate na zemi. Už niekoľko článkov sme vám ukázali o tom, ako sa osadníci doslova smejú na tom, ako psy umierajú.

Europoslanec s kráľovským platom takéto niečo odsudzuje, ale vidí v tom aj zbieranie lajkov, ak niekto takéto reportáže natáča. Dokonca obvinil aj majoritu, ktorá domáce zvieratá vyhadzuje do rómskych osád, kde ich potom brutálne utýrajú osadníci. Pollák excelentne zhodil vinu na všetkých, len nie na tých, ktorí za to skutočne môžu?