Spoločnosť Zo sveta

Redaktorka ukázala pravú tvár liberálov: „Ste tu za práva migrantov, vezmete si jedného hneď teraz domov?“ (Video)

V americkom meste Austin sa konal protest liberálov, ktorým sa nepáči múr medzi Mexikom a Amerikou. Na proteste prišli vyjadriť svoj nesúhlas a ukázať, že migranti nie sú nebezpeční.

Redaktorka sa zúčastnených liberálov pýtala, či by si k sebe domov jedného migranta vzali. Odpovedali, že áno, ale až do chvíle, kým k ním jedného nepriniesla, aby si ho hneď vzali domov a pomohli mu. Viac uvidíte vo video s titulkami.

2 Replies to “Redaktorka ukázala pravú tvár liberálov: „Ste tu za práva migrantov, vezmete si jedného hneď teraz domov?“ (Video)

  1. Nejde o to, že si ich nechcú zobrať do domu, ale oni ich nechcú ani na svojej ulici. Slniečkari, s výnimkou niektorých narkomanov, sú bohatí ľudia, ktorí bývajú na luxusnej adrese, kde nikdy žiaden asociál bývať nebude. Stačí sa pozrieť na volebnú mapu https://kutt.it/GEfmot

    1. Ak dala redaktorka takuto stupidnu otazku, to len svedci o jej primitivizme a pokrytectve. Protestujuci maju nahradzat riesenia statu – systemove tym, ze si poberu migrantov domov a budu ich zivit? A naco potom ten stat zivia danovi poplatnici? Naco pren pracuju, platia dane? Naco platime vsetkych tych co by robit mali a nerobia?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *