Redaktor pochválil maďarskú prorodinú politiku a liberáli šalejú: “Nechceme migrantov, ale podporíme našich ľudí”

Americký konzervatívny redaktor vo svojej relácii pochválil maďarský model prorodinej politiky, ktorý má v krajine podporovať pôrodnosť a rast tradičnej maďarskej rodiny. (Video s titulkami na konci článku)

Američan vo svojej relácii hovoril o nových opatreniach prezidenta Trumpa a za dobrý príklad pre podporu rodín ukázal Maďarsko.

“Miesto toho, aby riešili migráciu a dovoz nových ľudí (migrantov z Afriky), premiér prichádza s novým pokusom o pomoc rodinám zo strednej triedy mať a vychovať deti.”

Redaktor mal vo svojom vysielaní aj maďarského ministra zahraničia Petra Szijjártó, ktorý s ním o tom diskutoval.

“Náš plán tu na západe je nechať deprimovaných ľudí umrieť a nahradiť ich cudzincami” hovorí redaktor maďarskému ministrovi.

Viac vo videu s titulkami:

https://www.youtube.com/watch?v=3Tw1bb0Bpnk&feature=youtu.be&fbclid=IwAR2Jox3mWIwNOYWyo9AAg9AMPV1i38aJ2m2w1RsclXFdFIC0d-XRajiq9YA

Sme veľmi radi, že čítate Magazín 1! Budeme veľmi vďační, ak nás podporíte zdieľaním tohto článku. ĎAKUJEME

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *