Reakcie Čechov na našu prehru s Kanadou: “Bylo mi do pláče! Skvělá hra bratia! Za tu bojovnost si zasloužíte zlato!”

Včerajší úžasný zápas našich chlapcov proti Kanade vzniesol aj obrovské emócie a to hlavne priamo na štadióne.

Médiá začali kritizovať našich fanúšikov za ich správanie priamo na štadióne a ich piskot počas kanadskej hymny. Treba si však uvedomiť, že je niečo úplne iné sedieť doma v obývačke a sedieť na štadióne, kde sú emócie úplne o niečom inom a ešte vidieť rozhodnutia rozhodcov v priamom prenose. Slováci milujú hokej a ich srdcia bijú láskou, keď sa našim chlapcom darí! Odpusťme to fanúšikom a skúsme sa pozrieť aj na kanadských hráčov, ktorí tiež nehrajú vždy veľmi fér, aj keď sa tým radi chvália.

Veľkým pozitívom je ale ohlas našich českých bratov, ktorí nám odkazujú povzbudenie a naozaj krásne slová. My sme pre vás vybrali komentáre Čechov, ktoré dostali najviac lajkov.

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *