Slovensko

Raši nepôjde do vlády len s akýmisi fašistami a vyzýva na očkovanie, s ktorým súhlasí

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Poslanec za stranu Petra Pellegriniho Richard Raši bol hosťom v diskusnej relácii televízie Markíza Na Telo, kde odpovedal aj na divácke otázky.

Podľa neho je rozdiel v postojoch strán Hlas a Smer v tom, že Pellegriniovci dodržiavajú pravidlá, neburcujú ľudí a vyzývajú na očkovanie a súhlasia s ním.

Raši hovoril aj o tom, že do vlády by šiel s akoukoľvek stranou a nevylučujú nikoho, okrem fašistov a dodal, že je to strana ĽSNS. Kotlebova strana však bola na súde jasne uznaná, ako demokratická strana bez prvkov fašizmu a Najvyšší súd ju nerozpustil.

Komentujúci v diskusiách odkázali Rašimu, že práve táto vláda má fašistické prvky, pretože fašizmus je totalitná diktatúra, ktorá je tu práve dnes a práve proti nej bojuje Kotleba. „ak pán Raši pôjdete s kýmkoľvek, kto je dnes v súčasnej vláde, tak pôjdete naozaj s fašistami“ napísal Peter.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *