Rakúsky cudzinecký policajt: "Pred migrantmi vás ochráni len pištoľ!" - MAGAZÍN 1
Slovensko

Rakúsky cudzinecký policajt: “Pred migrantmi vás ochráni len pištoľ!”

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Rakúsky vyšší policajný funkcionár si dovolil vysloviť názor, ktorý je dnes počuť len veľmi ojedinelé. Liberálni politici totiž aj u nás vytvorili špeciálne zákony, kde vás aj za názor môžu poslať do chládku na pár rokov. Stačí, že poviete pravdu.

Tento policajt napísal na sociálnej sieti status, v ktorom sa píše, že na tých týpkov, ktorí k nám priplávajú na loďkách platí len jedno a to Glock 20 (strelná zbraň) a dodal, že Rakúsko má už dosť migrantov. Policajt je členom rakúskej strany FPO, ktorá je jasne protimigrantská.

Ministerstvo vnútra vec komentovalo, že ju prešetrí, takisto však naznačilo, že aj policajti majú právo na názor a politické presvedčenie, ktoré môžu v medziach zákona dávať najavo. V silových zložkách je totiž z povahy veci (či už vo Francúzsku, Nemecku, Rakúsku či ďalších západných krajinách), že policajti aj z vlastných skúsenosti majú protimigrantské nálady.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *