Spoločnosť

Rakúšania dovolili objať Slovákovi svojich synov na našich hraniciach. Dojemné video:

Na hraničnom priechode medzi Rakúskom a Slovenskom došlo k dojemnej situácii. Na priechode Petržalka – Berg prišli nespokojní Slováci vyjadriť svoj kritický postoj ku karanténe.

Dnes na hranice prišli protestovať tí, ktorí žijú v zahraničí a potrebujú ísť na pár dní domov. Či už vidieť svojich chorých rodičov, navštíviť rodinu a podobne. Po prekročení hranice by však museli absolvovať 14-dňovú karantérnu, v lepšom prípade domácu, po piatich dňoch absolvovať testy a podobne. „Nemôžem si to dovoliť, potrebujem sem ísť iba na tri dni pozrieť ťažko chorého otca, na dlhšie ma zamestnávateľ nepustí,“ vysvetlila jedna z protestujúcich pre portál Bratislavské Noviny.sk

Ide teda vlastne o našich občanov, ktorí formálne prekročili povolených 48 hodín na pobyt v jednej zo susedných krajín.

Na mieste tak vzniklo viacero dojemných scén. Betónové zábrany, ktoré vidíme, sú vlastne hranicou. A tak sa pri nich stretli rodiny z oboch strán. Starí rodičia mohli vidieť bábätko, vnuka, ktorého im prišli ukázať deti.

Na tomto videu vidíme organizátora protestu, muža žijúceho vo Švajčiarsku, ktorý sa  na štátnej hranici objíma so synmi žijúcimi na Slovensku. Dovolili im to rakúski policajti:

Pomôžte nám udržať Magazín 1!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

13 Replies to “Rakúšania dovolili objať Slovákovi svojich synov na našich hraniciach. Dojemné video:

 1. To majú akého zamestnávateľa, že ich nepustí na viac ako 3 dni? Nejaký západný otrokár?
  To naozaj Rakúsko nechce pustiť nikoho na ich územie? Kedy bude protest na hraniciach s Rakúskom, aby umožnili vstup Slovákov na územie Rakúska, ktorí chcú ísť do Švajčiarska za účelom návštevy rodín, ktorých Rakúski či Švajčiarskí otrokári nechcú uvoľniť na viac ako 3 dni?

  Len tak mimochodom. Slovensko nezakázalo opustenie republiky. Povinná karanténa je len na území SR, nikto nebráni tým dojákom sem prísť na 3 dni a potom sa vrátiť do Švajčiarska. Tam Slovenské zákony neplatia. Tam povinná Slovenská karanténa nie je.

  1. Škola vyše 2 mesiace zrušená, učí sa cez internet a ten dobrý tatko ich nevezme ku sebe do Švajčiarska, kde by sa učili cez internet, rovnako ako na Slovensku, pobehali by tamojší svet, možno by sa nemecky čo to naučili a miesto toho bude radšej hrať divadlo na kameru ako predlho sa nevideli, lebo sa hrajú na to, že nemajú internet, web kameru, ani mobil a nemohli sa ani stretnúť?
   Prosím, nerobte z ľudí hlupákov! Kto chcel ísť zo Slovenska do Švajčiarska, mohol a môže. V najhoršom prípade by tie decká šli pri návrate na Slovensko do domácej karantény, ktorá tu aj tak bola. Ak si niekto nevšimol, od marca sú na Slovensku školy zavreté, všetky decká doma, lebo zavreli aj športoviská, kultúrne udalosti o tak všetko okrem pár obchodov!

   Prosím, nerobte z ľudí hlupákov! Nevydávajte zinscenovanú provokáciu za nejaký doják. Pri žltých prilbách hneď viete že je to zinscenované, ako vynášajú deti po bombardovaní, po chemickom útoku a tu teraz nie, lebo vám tá inscenácia vyhovuje?

   Alebo mu Švajčiarsko zakázalo vziať si ku sebe na prázdniny svoje vlastné deti?

   1. netarajte hluposti, viete kde ten pan pracuje? viete kde je ubytovaný? nič o ňom neviete, keď chodí do práce, kto by sa staral o deti??? tak sa radšej zdržte hlúpeho komentára….

    1. To snáď nie. Bože, on chodí do práce? To je hrozné, kto by sa staral o jeho detičky?
     Veď kto chodí do práce, o detičky sa nestará, to je buď stále doma alebo sa dajú do decáka. Máte ešte nejakú hovadinu ktorou ma chcete osviežiť?
     Kde je ubytovaný? Určite v nejakých neľudských podmienkach, preto mu vadí karanténa. Je všeobecne známe, že vo Švajčiarsku sú len neľudské podmienky a deti pracujúci rodičia dávajú do štátnych ústavov do mrazničky.

  2. Rakúsko nie je otrokárska Republika. Každý môže odísť kedy chce. Nikto tu nikoho nedrží a ani sem nikoho neťahá.

   1. To naozaj on si mohol kedykoľvek vziať detičky bez divadielka na hranici do Rakúska? To snáď nie! Kde je nejaká petícia na podpis proti Slovensku, že sa mohli mesiace stretávať v Rakúsku, vo Švajčiarsku ale on si dáva ultimáta a dojáky do médií?

    1. Buďte rada ze sedíte doma na svojej ak nie inej riti lebo ty co pracujú v zahraničí a prichadzaju na sk s peniazmi pre rodinu tak ich aj míňajú na sk a tým sa znižuje nezamestnanost ak sa vsetci slovaci vratia domov tak som zvedava ako to bude vyzerat nemam rada take ……co sedia na teplých miestach s protekcie a budu sa vyjadrovať k slovakom ked nic nevedia ako je to pracovat v cudzine nech sa paci mozete ist z uradov vsetci prospeje vam to mozno zmenite to arogantné spravanie a nebudete sa musiet predavat na sk a liezt do …..svojim nadriadeným a ja by som si nic nekupila na sk aby vam tie obchodiky skrachovali a vy tiez môžete v dileme ist pracovat do cudziny.

     1. „ja by som si nic nekupila na sk aby vam tie obchodiky skrachovali a vy tiez môžete v dileme ist pracovat do cudziny.“ – ste obyčajný tupý gastarbeiterský odpad!

      Odpad z nenávistnej FB skupiny, kde z vás psychopatov robíte nejakých hrdinov. MIlá moja sprostá a nenávistná, Slovensko budujú ľudia ktorí tu žijú a pracujú, tie vaše peniaze zo zahraničia si strčte niekam, lebo odpad ako vy využíva Slovensko a Slovákov len na lacné služby, lebo odpad ako vy nemá na zubára v Rakúsku, alebo v Nemecku, tak sem doleziete ako vši a machrujete tu, ako veľmi zarábate výkonom podradnej práce, kde robíte podradných gastarbeiterov.
      Inteligentný, vzdelaný človek sa dokáže pohodlne uplatniť na Slovensku, nepotrebuje si dokazovať svoju dôležitosť odpadom ako to, že „znižuje“ nezamestnanosť, míňa peniaze. Inteligentný, vzdelaný človek BUDUJE Slovensko!
      Pre Slovensko bude najlepšie ak odpad ako vy NIKDY nepríde na Slovensko. Tupých primítivov ako ste vy je stále dosť. Želám vám veľa šťastia v tej diere kde robíte podradnú prácu a berte sa za slovo, neotravujte ľudí na Slovensku, nevnucujte sa tu!
      A nebojte sa, naše obchodíky neskrachujú, vy úplný odpad nikdy nikomu tu nebudete chýbať! Ste obyčajný ľudský odpad, Nemci majú pre vás názov, gastarbeiter – primitívna, námedzná sila, podľudia na práce, ktorú normálny Nemec odmieta robiť. To iste ste na Slovensku. Len odpad! Preto ste šli preč, lebo ste odpad, ktorý sa nedokázal uplatniť ani na Slovensku!

      Zopakujem vám to ešte raz, ste gastarbeiterský ODPAD! Vždy ste ním boli, ste aj budete! Preto sa všetci hrniete na Slovensko, lebo viete že ste gastarbeiterský odpad a keď je kríza, všetci vám to dávajú pocítiť, že ste odpad a zdravotníctvo v tom vašom raji je pre ľudí a nie pre gastarbeiterský odpad ako ste vy!

      A keď sa všetok tento odpad vráti na Slovensko, tak budete robiť verejnoprospešné práce za 62,50 za mesiac. Lebo na Slovensku si každý poctivý a šikovný robotník, aj remeselník prácu dokáže nájsť. Ale odpad ako vy, musí robiť podradné práce v zahraničí.

      Jediná vaša zásluha je znižovanie nezamestnanosti. Tak si buďte nezamestnaná. Budete žrať trávu za 62,50 Eur/mesiac. My vám sa s radosťou na to poskladáme. Keď už tu míňate také obrovské peniaze, narozdiel od nás, ktorí tu žijeme, pracujeme a zvelaďujeme Slovensko.

      Gastarbeiteri poúčajú Slovensko. Na vás chudákoch v zahraničí robiacich podradné práce stojí a padá Slovensko? Ste len gastarbeiterský odpad!
      Celá tá vaša FB skupina je brloh primitívov, vykonávajúcich v zahraničí nekvalifikované pomocné podradné práce, ktorí sa nedokázali uplatniť na Slovensku len preto, že sú úplne zbytoční! Vás nahradili Ukrajinci, Srbi, Rumuni.
      Ste tak primitívny gastarbeiterský odpad, že ešte aj fabriky na SLovensku museli dovážať pracovníkov zo zahraničí, lebo vy gastarbeiteri nie ste schopní začleniť sa do modernej priemyselnej výroby!

      78 000 cudzincov prišlo pracovať na Slovensko, preto, že každý kto pracovať vedel a chcel, si prácu našiel a práce bolo viac ako dosť!
      Tak si nechajte tie vaše prosté gastarbeiterké pindy o tom, ako znižujete nezamestanosť a míňate tu peniaze, pre primitívov ako ste vy!

      V roku 2020 bolo na Slovensku 78 000 pracujúcich cudzincov! Pracujúcich na Slovensku, vo fabrikách (nie len tam, i lekári sú) na Slovensku.
      Slovensko vás nepotrebuje, hravo vás zastúpia vzdelanejší, šikovnejší Ukrajinci.

      Slovensko je úžasná krajina, kde si nájde svoje miesto každý šikovný, vzdelaný, pracovitý človek. Len gastarbeiterský odpad ako vy nie!

 2. Знаете ли вы?
  Копенгагенский собор пришлось выстроить заново после визита англичан в 1807 году.
  Залётная птаха занесена в перечень птиц России спустя более полувека после открытия вида.
  Бывший наркокурьер, став премьер-министром Юкона, принимал законы против наркомании и наркоторговли.
  Издательство «Шиповник» было задумано для публикации сатиры, однако вместо неё печатало Лагерлёф, Бунина и Джерома Джерома.
  100-летний ветеран внёс уникальный вклад в борьбу со смертельной угрозой.

  0PB8hX.com

 3. Nemohu si pomoci, ale teď v této souvislosti jen tak mimochodem jsem si vzpomněl na současného našeho poslance Ondřeje Ďuricu z mojí vlastní politické strany Kotlebovci – Lidová Strana Naše Slovensko ĽSNS kterou jsem já volil, a tento náš od února 2020 poslanec Ondřej Ďurica, kromě toho, že je našim poslancem v Národní Radě Slovenské Republiky je i vynikajícím zpěvákem a hudebníkem, který složil a poté i zaspíval kromě jiného i tuto umělecky vysoce emocionálně silně dojímavou svou skladbu, píseň „Máma“, ze které i přesto, že jsem muž, jsem byl tak silně citově pohnut, že jsem měl co dělat, abych silou své vůle zadržel své slzy, abych se úplně nerozbrečel. Na Youtube tato Ďuricova skladba „Mama“ se nachází zde: https://www.youtube.com/watch?v=cK6ondGrqIk

 4. I know this if off topic but I’m looking into starting my own weblog and was wondering
  what all is required to get set up? I’m assuming having a blog like yours
  would cost a pretty penny? I’m not very internet smart so I’m not 100%
  sure. Any recommendations or advice would be greatly appreciated.
  Thank you

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *