Raj pre úchylov? Nová plaváreň v Kanade bude mať už len jednu šatňu pre všetkých - MAGAZÍN 1
Zo sveta

Raj pre úchylov? Nová plaváreň v Kanade bude mať už len jednu šatňu pre všetkých

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Nový verejný plavecký bazén v kanadskom Montreale bude mať iba jednu “rodovo neutrálnu” šatňu, čím sa odstránia zariadenia určené pre mužov a ženy. Vodný komplex Rosemont, ktorý sa má otvoriť budúci rok to oznámil na svojich webových stránkach.

Komplex bude okrem iného vybavený “tromi otvorenými sprchami.” V ostatných sprchách a šatniach nebude povolená “žiadna nahota.”.

Podľa Nathalie Gouletovej, vedúcej sociálneho začleňovania výkonného výboru mesta Montreal prinesú zmeny “maximalizovanie bezpečnosti používateľov.” Oponenti naopak argumentujú tým, že to bude pozitívna motivácia pre sexuálnych predátorov.

“Muži a ženy musia mať oddelené priestory, nielen kvôli súkromiu, ale tiež kvôli základnej bezpečnosti,” poznamenal jeden z kritikov. “Ženy a deti budú zjavne hlavným cieľom nemravníkov a násilníkov. Tento montrealský bazén bude rajom pre zvrhlíkov.” dodal.

“Komplex bude prázdny alebo zaplnený zvrhlíkov. Zaujímalo by ma, ako dlho to potrvá, než dôjde k prvému sexuálnemu útoku. Myslím tak jeden deň! ” komentoval ďalší človek.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *