Zo sveta

Raj pre pedofilov! Deti v nemeckých škôlkach sa museli takto nechutne hrať s cudzími ľuďmi!

V nemeckých škôlkach sa rozmohla nezvyčajná „vzdelávacia hra“, ktorá spočívala v tom, že k deťom v škôlke chodili cudzie dospelé osoby a objímali sa s nimi.

Teraz však bola hra v berlínskych a brandenburských škôlkach zakázaná, a to kvôli obavám zo sexuálneho obťažovania detí. K veci sa na sociálnej sieti vyjadrili mnohé političky, ktorá vec pobúrila.

Hra nesie názov Original play a k malým deťom chodia úplne cudzí dospelí, ktorí sa medzi sebou vôbec nepoznajú. Lezú po sebe, stláčajú sa, ležia na sebe a títo dospelí sa ich dotýkajú všade po tele. Táto hra sa rozmohla už všade vo svete a často bez toho, aby rodičia detí o tom vedeli.

Ak si dospelí zaplatia kurz, môžu vojsť do škôlky a hrať sa takto s deťmi. Mnoho rodičov sa vyľakalo a hru považujú za úchylnú a nebezpečnú.

Hovoria o tom, že ak je človek pedofil, nie je pre neho nič ľahšie ako sa zapojiť to tejto hry a má úplne voľnú cestu.

Zakladateľom tejto „hry“ je 76 ročný Američan Fred Donaldson.

Viac si pozrite v reportáži s českými titulkami:

5 Replies to “Raj pre pedofilov! Deti v nemeckých škôlkach sa museli takto nechutne hrať s cudzími ľuďmi!

  1. Ukážkový LIBERALIZMUS v štýle Sodoma-Gomora = raj pre homosexuálov, registrované partnerstvá a adopcie detí homosexuálmi, gender, transvestitov, pedofilov, zoofilov a iných …filov, exhibicionistov, narkomanov, drogistov, feťákov, …halloweenov, …

    Takže vieme, čo nevoliť !!!

  2. Pč tým ľuďom už naozaj fakt drbe! Takéto hry nechajú hrať svoje deti s uchylakmi?! Pozatvarat všetkých do blazinca! 😡

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *