Radačovský: "Skutočný dôvod návštevy Pellegriniho s Trumpom bol nákup zbraní z USA a vojenské základne na našom území" - MAGAZÍN 1
Komentáre

Radačovský: “Skutočný dôvod návštevy Pellegriniho s Trumpom bol nákup zbraní z USA a vojenské základne na našom území”

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Nebuďme naivní a nemyslime si, že prezident Trump si predvolal v podstate na niekoľko minút p. Pellegriniho len kvôli tomu, aby sa s ním vyfotil v Bielom dome. Určite dôvodom predvolania neboli možné vývozné clá na vozidlá VW, Peugeot, Kia a podobne.

Pokiaľ by Trump chcel rokovať o clách na vývoz vyrobených áut u nás, rokoval by určite s výrobcami týchto značiek alebo s predstaviteľmi štátov, kde tieto značky sídlia a nie s predsedom vlády krajiny, ktorá na ich výrobu poskytla len svoje územie, lacnú pracovnú silu, prípadne daňové úľavy. Všetci predsa vieme, len nie všetci si to chceme priznať, že jediným dôvodom predvolania bol nákup zbraní z USA a militarizácia Slovenska a vôbec strednej Európy v podobe rozmiestnenia amerických rakiet a vojenských logistických centier.

Ako zistíme, či tomu tak skutočne bolo alebo nie? Jednoducho. Pokiaľ preferencie Smeru začnú stúpať, pokiaľ tzv. mienkotvorné médiá prestanú na Smer útočiť, pokiaľ mimovládky, prípadne p. Klus a p. Ondrejcsák zmiernia útoky na Smer, tak sa v Bielom dome dohodli.

Pokiaľ však k takejto dohode nedošlo, tak preferencie Smeru budú klesať a útoky voči nemu pokračovať. Jedno však viem určite. Či k takejto dohode došlo alebo nedošlo, určite útoky budú smerovať a naďalej pokračovať voči ĽSNS. ĽSNS je totiž jediná relevantná politická strana, v ktorej programe je odstránenie rakiet zo Slovenska, demilitarizácia Slovenska, jednoducho mier a nie vojna. Veď nakoniec, toto podľa môjho názoru je jediný dôvod, prečo ĽSNS militantom na slovenskej scéne najviac prekáža. Ostatné sú len nepodstatné výhovorky.

Znovu opakujem, ide o môj osobný názor, avšak skromne predpokladám, že sa preukáže to, čo hovorím.

SLOVÁCI A SLOVENKY, HLAVU HORE!

S úctou Radačovský

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *