Radačovský naložil západným krajinám! "Západ je zakladateľom fašizmu, nacizmu a vojen!" - MAGAZÍN 1
Slovensko Zo sveta

Radačovský naložil západným krajinám! „Západ je zakladateľom fašizmu, nacizmu a vojen!“

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Europoslanec Miroslav Radačovský, ktorý kandidoval za ĽSNS sa ostro pustil do západných krajín priamo v parlamente.

„Pravicový extrémizmus je to najhoršie, čo mohol človek ako ľudská bytosť vytvoriť. Nech sa na mňa západoeurópski priatelia nehnevajú, ale musím byť objektívny. Naši západoeurópski priatelia sú z historického hľadiska zakladateľmi ideológií pravicového extrémizmu. Sú zakladateľmi ideológií fašizmu, nacizmu, antisemitizmu, rasovej nadradenosti, dvoch svetových vojen, gilotíny, kolonializmu, atómových bômb a koncentračných táborov.
Slovanské národy, medzi ktoré patrí aj môj národ, ideologickými tvorcami týchto zvrátených, špinavých a hnusných ideológií nikdy neboli a pokiaľ ich zo západu niekedy aj prijali, rýchlo sa ich zbavili.
Pokiaľ Európska únia neprijme ľudskú a charakterovo čistú, historicky nie extrémistickú spoločnosť slovanských národov do spoločenského a kultúrneho diania Európy a pokiaľ Európa nebude jednotná od Vladivostoku po Lisabon, tak hrozba pravicového extrémizmu tu stále bude a nepomôžu mu ani tie najprísnejšie opatrenia. Ďalej som použil anglický výraz „Listen to mi all“.
Slovensko má na počet obyvateľov najviac ocenení „Spravodliví medzi národmi“. Slovensko nie je fašistické ani antisemitské, na čo som hrdý.“ povedal Radačovský v EÚ.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *