Radačovský: Lučanský bude navždy slušný a neskorumpovaný policajt, pretože nikdy nebol uznaný vinným

Europoslanec Miroslav Radačovský, ktorý sa dostal do europarlamentu na kandidátke ĽSNS bude právne zastupovať rodinu zosnulého generála Milana Lučanského a odsudzuje všetkých, ktorí by chceli akokoľvek zneužívať pohreb bývalého policajného prezidenta pre politické ciele.

Radačovský povedal, že Lučanský už bude navždy slušný a neskorumpovaný policajt Slovenskej republiky, pretože nikdy nebol a už ani nebude uznaný právoplatným rozsudkom alebo iným rozhodnutím za vinného.

Bývalý sudca Radačovský ďalej predpokladá, že strana poškodených bude určitou formou súčasťou komisie, ktorú zriadila ministerka spravodlivosti Mária Kolíková v súvislosti s Lučanského smrťou. Ako vysvetlil, musia sa však upraviť niektoré detaily so štatútom komisie.

Manželka zosnulého generála Lučanského nedala súhlas ministerstvu spravodlivosti na zverejnenie zdravotnej dokumentácie Milana Lučanského.

Pomôž nám rozbehnúť Magazín 1! Veľmi nám pomôže, keď tento článok po jeho dočítaní dáš zdieľať na svojom profile a pošleš ho pár priateľom do správy! Tebe to zaberie pár sekúnd a nám pomôžeš dostať do povedomia náš portál. Ďakujeme ti a prajeme ti za to krásny deň! :)

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353