Slovensko

Pýtali sa Matoviča, či bol na testoch po svadbe bez rúšok: „Začína ma škrabať hrdlo“ rehotal sa

Vláda, premiér či hygienici nás neustále strašia, aby sme nosili rúška a dávali si pozor. No premiér našej krajiny oslavoval pred pár dňami na svadbe so 150 hosťami a bez rúšok!

Novinári sa ho opýtali otázku, či bol na testoch po tej medializovanej svadbe. Ako vždy, Matovič odpovedal svojsky. Okrem neho s ním bol na svadbe aj bývalý humorista a dnešný vládny poslanec Jozef Pročko, ktorý sa v minulosti premával úplne nahý po námestí a podpredseda parlamentu Gábor Grendel.

Matovič odpovedal novinárom, že na testoch nebol ešte ani raz a ani po tej svadbe. Následne sa zabával na tom, že ho trochu škriabe v hrdle. Celý čas hovoril na novinárov bez rúška.

Matovič o testoch na koronu v čase 33:45

Potrebujeme vašu podporu, aby sme mohli pokračovať!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!