Politika Zo sveta

Putin prehovoril o ruskej odpovedi týkajúcej sa rakiet krátkeho a stredného doletu, ktoré vyrába USA

V prípade potvrdenia, že USA začali výrobu rakiet krátkeho a stredného doletu, bude Rusko nútené začať vývoj analogických systémov, uvádza sa vo vyhlásení ruského prezidenta Vladimira Putina v súvislosti s jednostranným odstúpením USA od zmluvy o INF.

„V prípade, že sa získajú spoľahlivé informácie o tom, že Spojené štáty dokončili vývoj a výrobu zodpovedajúcich systémov, bude Rusko nútené začať plnohodnotnú výrobu podobných rakiet,“ uviedla tlačová služba Kremľa.

Aby sme sa vyhli chaosu, je nutné zvážiť všetky možné dôsledky a začať dialóg bez dvojzmyselnosti, dodali v Kremli.

Sergej Rjabkov, námestník ruského ministra zahraničia, skôr vyhlásil, že Rusko nezmení svoju vojenskú doktrínu po rozpade INF.

„Nevidím príčiny pre revíziu našej vojenskej doktríny. Je to dokument, ktorý má základný charakter koncepčne zameraný do budúcnosti, jeho formulácie sú dôkladne zvážené, nemajú byť stále opravované v závislosti na tých alebo iných okolnostiach, „vyhlásil.

„Každý dokument potrebuje, samozrejme, po čase istú úpravu, isté upresnenie, ale v súvislosti s konkrétnou situáciou s INF tieto dôvody nevidím,“ dodal diplomat.

Sme veľmi radi, že čítate Magazín 1! Budeme veľmi vďační, ak nás podporíte zdieľaním tohto článku. ĎAKUJEME

2 Replies to “Putin prehovoril o ruskej odpovedi týkajúcej sa rakiet krátkeho a stredného doletu, ktoré vyrába USA

  1. Vážení páni na INTERNETE ako aj v krajinách INTERNETU – v týchto dňoch si SVET pripomína – PO POKUSOCH VECDCOV A JASTRABOV Nemecka – USA – začiatok ZNIČUJÚCEJ ÉRY civilizácie – keď štiepenie jadra ako VYNÁLEZ SKAZY- ltoprý sa v roku 1945 DOSTAL do RÚK a ROZHODNUTIA JEDNEHO ŠIALENCA – predtým bezvýznamnej medzinárodnej N U L Y – a potom prezidenta USA – ktorý pre ZACHOVANIE MIERU po násrupe FAŠIZMU 1923-1936 – neurobil N I Č – a potom bol ako POSTRACH SVETA – horší ako HITLER zo Stalinom dokopy _ aby ukázal SVETU ako USAIDIOT – KTO je najmovcnekším mižom a zároven ŠIALENCOM SVETA 1945§§§§ DOTERAZ nebol nikým ani v USA ani v Japonsku ani VO SVETE ODSÚDENÝ ZA ZLOČINY PROTI ĽUDSKOSTI???§§§PO 75 rokoch predsa tento ANTICIVILIZAČNÝ a NEĽUDSKÝ ZLOČIN by malo odsúdiť PREVENTÍVNE a PRE VÝSTRAHU – počínajúc VZ OSN – BR OSN a KONČIAC poslednou ešte žijúcou OBEŤOU v JAPONSKU do 6. AUGUSTA 2019. SVETU MIER a STOP ATOMOVÝM ZBRANIAM a ICH SKLADOVANIU v p ich potencionálnej schopnosti ZNIČIŤ našu Z E M CIVILIZÁCIU aj s nami. UŽ ROKY – sedíme a chodíme po SKLÁDKACH atomových hlavíc a stačí – keď JEDNEMU preskočí v HLAVE s akýchkoľvek možných či nemožných príčin a SMEVRITI do pár hodín s ODVETIU – AD BLOCK. AMEN. 6819534

  2. Vášho boha mizerného lokajského anti- mierového komerčného a POSTFAŠISTICKOAMERRICKÉHO 1933-2013 DOKEDY TU ešte bude vládnuť STRACH s FAŠIZMU popporovaný ZÁPADNÝMI mocnosťami pred ˇLUĎMI – a ich predvojom 2019 – Ruskom a Čínou – aby bol po rokoch 1900-2019 – zachovaný MIER a aký taká bezpečnosť – aspoň do ROKU 2029 – lebo ZNOVU nám hrozí III JADROVÁ globálna VOJNA – ktorá si už NEBUDE vyberať podľa toho KTORÍ ICÍK v USA či INÝ _ o tom rozhodne ???!!!§§§ Keď aj toto vymažete – tak nás V TURCI – od 6.augusta 2019 – do 6. augusta 2029 _ AK TO DOŽIJEME- môžete už len BOZAŤVRIŤ – ak nám vôbec nejaké RITE ešte zostanúúúúú 6819545

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *